DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Bazény a príslušenstvo
- Bazény a záhradné vírivky
- Expanzný bazén Bestway 2,44 x 0,61 m
Expanzný bazén Bestway 2,44 x 0,61 m
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Expanzný bazén Bestway 2,44 x 0,61 m3-7 dní43,34 €35,24 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Odolný expanzný bazén Bestway do záhrady sa môže stať obľúbeným miestom na hranie vašich detí počas týchto prázdnin. Intuitívny systém montáže vám umožní vychutnať si chladnú nádrž už po niekoľkých minútach. V zloženom stave bazén nezaberie veľa miesta. Rozhodnúť sa môžete aj pre väčšie bazény s rámom – pozrite sa, čo ešte máme v ponuke!
Vlastnosti a výhody
Expanzný bazén Bestway budete mať vo svojej záhrade len asi desať minút. Vyrobené z trojvrstvového PVC materiálu, steny sa pri pôsobení vody rozťahujú. Pred naliatím stačí nafukovací bazénový kruh iba nafúknuť. Vystužené dno je pripravené na dlhé hodiny skvelej zábavy. Bazénové umývadlo má priemer takmer dva a pol metra, čo umožňuje pohodlný relax nejednému človeku. Expanzný bazén Bestway 2,44 x 0,61 m má sušiaci systém a prepravnú tašku. Po skončení sezóny ho teda môžete rýchlo zložiť a uložiť. Ak vám záleží na krištáľovo čistej vode, v predajniach Castorama kúpite aj prípravky na ošetrenie a čistenie bazénov.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Nafukovací bazén |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Najlepší spôsob, ako |
| Dĺžka (cm) | 244 cm |
| Hĺbka (cm) | 61 cm |
| Priemer (cm) | 244 cm |
| šírka (cm) | 244 cm |
| výška (cm) | 61 cm |
| Kapacita (l) | 1880 l |
| Vyžaduje sa montáž | Vyžaduje sa čiastočná montáž |
| Hmotnosť (kg) | 4,84 kg |
| Farebná skupina | Modrá |
| Farba | Šedá |
| Tvar produktu | Okrúhly |
| Materiál | Polyester (PES) a polyvinylchlorid (PVC) |
| Kód produktu | 6941607309995 |

1850 + recenzí










