DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Bazény a príslušenstvo
- Bazény a záhradné vírivky
- Expanzný bazén Bestway 3,96 x 0,8 m technoratan
Expanzný bazén Bestway 3,96 x 0,8 m technoratan
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Expanzný bazén Bestway 3,96 x 0,8 m technoratan3-7 dní102,30 €83,17 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Techno ratanový expanzný bazén Bestway využijete v záhrade aj na pozemku. Tento expanzný bazén sa veľmi jednoducho montuje. Má praktický okrúhly tvar. Vyznačuje sa estetickým spracovaním. Tento produkt je veľmi pohodlný na používanie. Vyznačuje sa veľmi veľkou kapacitou. Ideálne na horúce letné dni.
Vlastnosti a výhody
Expanzný bazén Bestway 3,96 x 0,8 m techno ratan je praktický výrobok. V horúcich dňoch určite oceníte chládok, ktorý vám tento prvok záhradnej techniky poskytne. Okrem domácej oblasti môžete tento produkt použiť aj na svojom rekreačnom pozemku. Technoratanový expanzný bazén Bestway má veľmi veľkú kapacitu. Zmestíte do nej cez sedemtisíc litrov vody. Pohodlne sa do nej zmestí aspoň pár ľudí. Výrobok je vyhotovený v šedej farbe. Bazén má okrúhly tvar. Bude perfektným doplnkom záhradných doplnkov. Môžu ho používať dospelí aj deti. Iné tvary a veľkosti bazénov sú dostupné v predajniach Castorama. Prečítajte si ho a vyberte si ten správny produkt pre vás.
- Expanzný bazén
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Rodinný bazén |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | ks |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Najlepší spôsob, ako |
| Priemer (cm) | 396 cm |
| šírka (cm) | 396 cm |
| výška (cm) | 80 cm |
| Kapacita (l) | 7340 l |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Šedá |
| Tvar produktu | Okrúhly |
| Materiál | PVC |
| Kód produktu | 6942138968293 |

1850 + recenzí











