DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Bazény a príslušenstvo
- Expanzný bazén Bestway Sunny Days 97 cm
Expanzný bazén Bestway Sunny Days 97 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Expanzný bazén Bestway Sunny Days 97 cm3-7 dní39,61 €32,20 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vyplňte leto svojho dieťaťa šťastnými spomienkami na dvorček s detským bazénom so slnečnou clonou Bestway Sunny Days! Tento detský bazénik, určený pre deti od 2 rokov, má objem vody 26 litrov a vyznačuje sa usmievavým slnečným dizajnom, ktorý poteší vášho drobca. Bazén je tiež vybavený nafukovacou slnečnou clonou UV Careful pre bezpečnú zábavu v tieni na slnku, kým sa vaše dieťa strieka a hrá, a mäkkou nafukovacou podlahou pre väčšie pohodlie. Kompaktný dizajn navyše uľahčuje nastavenie a montáž. Vaše dieťa sa bude špliechať, smiať a usmievať sa celé leto so zatieneným detským bazénom Bestway Sunny Days!
Technické špecifikácie
| Marka | Najlepší spôsob, ako |
|---|---|
| Typ produktu | Sprchový bazén |
| Počet kusov v balení | 1 |
| Akýsi balík | Balenie |
| Názov/číslo modelu | 52637 |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Dĺžka (cm) | 101 cm |
| šírka (cm) | 97 cm |
| výška (cm) | 71 cm |
| Hmotnosť (kg) | 1,1 kg |
| Kapacita (l) | 26L |
| Vyžaduje sa montáž | Vyžaduje sa montáž |
| Zahrnuté | 1 bazén, opravná záplata |
| Vypúšťacia zátka | Vypúšťacia zátka nie je súčasťou dodávky |
| Vrátane rámu | Bez rámu |
| Farebná skupina | Viacfarebné |
| Farba | Viacfarebné |
| Tvar produktu | Okrúhly |
| Materiál | PVC |
| Kód produktu | 6941607352212 |
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí











