DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Maliarske potreby
- Interiérové farby
- Farba lateksowa Beckers Vaggfarg Color akvárium 2,5l
Farba lateksowa Beckers Vaggfarg Color akvárium 2,5l
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Farba lateksowa Beckers Vaggfarg Color akvárium 2,5l3-7 dní40,04 €32,55 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Farba akvária Beckers Vaggfarg Color je dokonalou povrchovou úpravou pre akýkoľvek priestor. Je odolný a má povrchovú úpravu odolnú voči umývaniu, takže zostane dlho v dobrom stave. Farba akvária bude krásnym doplnkom vášho priestoru. Farba má umývateľný povrch a časom nežltne. Naša ponuka obsahuje aj iné farby, určite si vyberiete niečo pre seba.
Vlastnosti a výhody
Beckers Vaggfarg Color farba na akvárium 2,5 l sa vám bude hodiť pri renovácii a dokončovaní. Je určený na nátery povrchov vo vnútri budov. Latexová farba má veľmi dobré aplikačné vlastnosti. Vďaka tomu bude maľovanie jednoduché a príjemné. Lakovaný náter je odolný voči praniu. Odporúča ho Poľská alergologická spoločnosť, takže ho môžete bez obáv používať. Farba je odolná a časom nežltne. Matný povrch bude vyzerať skvele v každom priestore. Farba akvária bude dokonalým doplnkom vášho interiéru a dodá mu oživujúci vzhľad. Umývateľná povrchová úprava udrží vaše steny krásny po mnoho rokov. Farbu môžete nanášať štetcom, valčekom alebo sprejom. V našom sortimente nájdete aj iné farby.
- Odolný voči praniu
- Široká škála odolných farieb
- Odolný, krásny, umývateľný povrch
- Farba časom nezožltne
- Je certifikovaný Poľskou alergologickou spoločnosťou
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Emulzná farba |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Balenie |
| Marka | Beckers |
| Maximálna úroveň VOC pre produkt | 30 g/l |
| Pokrytie | 40 m² |
| Spotreba na liter | 16 m²/l |
| séria | Farba Vaggfarg |
| Typ kontajnera | Môcť |
| Základňa | Na akrylovej báze |
| Čas na nanesenie ďalšej vrstvy | 4 hodiny |
| Doba schnutia | 2 hodiny |
| Informácie o VOC | 0 g/l |
| Počet vrstiev | 2 |
| Maximálna teplota aplikácie | 25 °C |
| Spôsob aplikácie | Štetec, valček alebo sprej |
| Minimálna aplikačná teplota | 5 °C |
| Kapacita (l) | 2,5 l |
| Typ riedidla | Voda |
| Hmotnosť (kg) | 3,52 kg |
| Farebná skupina | Modrá |
| Farba | Akvárium |
| Kód produktu | 7311239130080 |

1850 + recenzí










