DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Maliarske potreby
- Interiérové farby
- Farba lateksowa Beckers Vaggfarg Color north calm 2,5 l
Farba lateksowa Beckers Vaggfarg Color north calm 2,5 l
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Farba lateksowa Beckers Vaggfarg Color north calm 2,5 l3-7 dní40,04 €32,55 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Náter Beckers Vaggfarg Color north calm je elegantným riešením do každého interiéru. Je trvácny a odolný voči praniu, takže si zachová svoj krásny vzhľad po mnoho rokov. Severná pokojná farba a jej matný povrch budú vyzerať skvele vo vašej domácnosti. Farbu odporúča Poľská alergologická spoločnosť, takže je bezpečná pre alergikov. V ponuke nájdete podobné produkty.
Vlastnosti a výhody
Beckers Vaggfarg Color North calm paint 2,5 l je spôsob, ako vytvoriť krásny interiér. Vďaka odolnej latexovej farbe vytvoríte svoj vysnívaný efekt, ktorý dlho vydrží. Lakovaný náter je odolný voči praniu, takže ho ľahko udržíte v čistote. Vďaka veľmi dobrým aplikačným vlastnostiam je nanášanie farby jednoduché a príjemné. Farba je trvácna a po čase nežltne. Po nanesení 1-2 vrstiev si budete môcť užívať intenzívnu farbu. Odporúča ho Poľská alergologická spoločnosť. Severná pokojná farba je dokonalým riešením pre akýkoľvek interiér. Jeho svetlý odtieň bude vyzerať skvele so svetlým aj tmavým nábytkom. Matný povrch laku dodá vášmu priestoru elegantný charakter. Naša ponuka obsahuje aj iné odtiene.
- Odolný voči praniu
- Široká škála odolných farieb
- Odolný, krásny, umývateľný povrch
- Farba časom nezožltne
- Je certifikovaný Poľskou alergologickou spoločnosťou
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Emulzná farba |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Balenie |
| Marka | Beckers |
| Maximálna úroveň VOC pre produkt | 30 g/l |
| Pokrytie | 40 m² |
| Spotreba na liter | 16 m²/l |
| séria | Farba Vaggfarg |
| Typ kontajnera | Môcť |
| Základňa | Na akrylovej báze |
| Čas na nanesenie ďalšej vrstvy | 4 hodiny |
| Doba schnutia | 2 hodiny |
| Informácie o VOC | 0 g/l |
| Počet vrstiev | 2 |
| Maximálna teplota aplikácie | 25 °C |
| Spôsob aplikácie | Štetec, valček alebo sprej |
| Minimálna aplikačná teplota | 5 °C |
| Kapacita (l) | 2,5 l |
| Typ riedidla | Voda |
| Hmotnosť (kg) | 3,54 kg |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Severný pokoj |
| Kód produktu | 7311239680080 |

1850 + recenzí










