DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Maliarske potreby
- Interiérové farby
- Farba lateksowa Beckers Vaggfarg Farebná svadobná torta 2,5l
Farba lateksowa Beckers Vaggfarg Farebná svadobná torta 2,5l
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Farba lateksowa Beckers Vaggfarg Farebná svadobná torta 2,5l3-7 dní40,04 €32,55 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Farba na svadobnú tortu Beckers Vaggfarg Color vám umožní vytvoriť si interiér snov. Farba je odolná a vďaka umývateľnému náteru ju udržíte v dobrom stave. Je odolný voči žltnutiu a bude dlho vyzerať krásne. Vďaka jeho veľmi dobrým aplikačným vlastnostiam s ním ľahko vymaľujete svoj priestor. Farba svadobnej torty vám pomôže dosiahnuť pekný, klasický efekt vo vašej domácnosti.
Vlastnosti a výhody
Beckers Vaggfarg Color farba na svadobnú tortu 2,5 l je krásnym a funkčným riešením do každého interiéru. Latexová farba je trvácna a odolná voči praniu, takže ju ľahko udržíte v dobrom stave. Je určený na nátery povrchov vo vnútri budov. Farba na svadobnú tortu Beckers Vaggfarg Color má veľmi dobré aplikačné vlastnosti a bez problémov s ňou vymaľujete svoje interiéry. Na tento účel môžete použiť valček, štetec alebo sprej. Farbu pre alergikov odporúča Poľská alergologická spoločnosť. Môžete ho použiť bez obáv o svoje zdravie. Farba torty sa bude hodiť do každého interiéru a vytvorí krásny efekt. Na dokonalé krytie stačia 1-2 vrstvy. Matný povrch dodá interiéru eleganciu. V predajni nájdete aj iné farby.
- Odolný voči praniu
- Široká škála odolných farieb
- Odolný, krásny, umývateľný povrch
- Farba časom nezožltne
- Je certifikovaný Poľskou alergologickou spoločnosťou
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Emulzná farba |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Balenie |
| Marka | Beckers |
| Maximálna úroveň VOC pre produkt | 30 g/l |
| Pokrytie | 40 m² |
| Spotreba na liter | 16 m²/l |
| séria | Farba Vaggfarg |
| Typ kontajnera | Môcť |
| Základňa | Na akrylovej báze |
| Čas na nanesenie ďalšej vrstvy | 4 hodiny |
| Doba schnutia | 2 hodiny |
| Informácie o VOC | 0 g/l |
| Počet vrstiev | 2 |
| Maximálna teplota aplikácie | 25 °C |
| Spôsob aplikácie | Štetec, valček alebo sprej |
| Minimálna aplikačná teplota | 5 °C |
| Kapacita (l) | 2,5 l |
| Typ riedidla | Voda |
| Hmotnosť (kg) | 3,56 kg |
| Farebná skupina | Béžová |
| Farba | Svadobná torta |
| Kód produktu | 7311239350082 |

1850 + recenzí










