DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Maliarske potreby
- Interiérové farby
- Farba lateksowa Beckers Vaggfarg Farebná svadobná torta 5 l
Farba lateksowa Beckers Vaggfarg Farebná svadobná torta 5 l
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Farba lateksowa Beckers Vaggfarg Farebná svadobná torta 5 l3-7 dní65,16 €52,98 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Emulzná farba na svadobnú tortu Beckers Vaggfarg Color je produkt vytvorený na maľovanie stropov a stien. Odporúča ho Poľská alergologická spoločnosť - je vhodný do interiérov obývaných alergikmi, vrátane tých najmenších. Béžová farba s matným povrchom vyzerá dobre vo väčšine interiérov. Farba je odolná voči škvrnám.
Vlastnosti a výhody
Farba na svadobnú tortu Beckers Vaggfarg Color 5 l je pripravená na maľovanie vnútorných stien a stropov. Vďaka neutrálnej béžovej farbe sa bude dobre hodiť do obytných a komerčných priestorov. Po natretí získa povrch steny odolný matný povrch. Stáva sa tiež odolným voči škvrnám. Ba čo viac, môžete ho aj vyprať. Farbu na svadobnú tortu Beckers Vaggfarg Color odporúča Poľská alergologická spoločnosť. Je ideálny do interiérov, kde bývajú deti. Ľahko sa nanáša, ako striekacou pištoľou, tak aj klasickým valčekom a štetcom. Skontrolujte si tiež, v akých ďalších odtieňoch nájdete farbu Beckers Vaggfarg Color.
- Odolný voči praniu
- Široká škála odolných farieb
- Odolný, krásny, umývateľný povrch
- Farba časom nezožltne
- Je certifikovaný Poľskou alergologickou spoločnosťou
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Emulzná farba |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Balenie |
| Marka | Beckers |
| Maximálna úroveň VOC pre produkt | 30 g/l |
| Pokrytie | 80 m² |
| Spotreba na liter | 16 m²/l |
| séria | Farba Vaggfarg |
| Typ kontajnera | Môcť |
| Základňa | Na akrylovej báze |
| Čas na nanesenie ďalšej vrstvy | 4 hodiny |
| Doba schnutia | 2 hodiny |
| Informácie o VOC | 0 g/l |
| Počet vrstiev | 2 |
| Maximálna teplota aplikácie | 25 °C |
| Spôsob aplikácie | Štetec, valček alebo sprej |
| Minimálna aplikačná teplota | 5 °C |
| Kapacita (l) | 5L |
| Typ riedidla | Voda |
| Hmotnosť (kg) | 7,05 kg |
| Farebná skupina | Béžová |
| Farba | Svadobná torta |
| Kód produktu | 7311238448933 |

1850 + recenzí










