DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Maliarske potreby
- Interiérové farby
- Farba Tikkurila Super White 10 l + 10%
Farba Tikkurila Super White 10 l + 10%
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Farba Tikkurila Super White 10 l + 10%3-7 dní56,54 €45,97 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Snívate o dokonale bielych stenách alebo strope? Farba Tikkurila Super White vám poskytne oslnivo biele povrchy vo vašej budove. Vďaka tomuto produktu môžete zrekonštruovať alebo dokončiť akúkoľvek miestnosť. V našej ponuke nájdete aj ďalšie druhy bielych farieb pre vnútorné aj vonkajšie použitie. Využite tiež našu bohatú paletu farieb pre každú izbu.
Vlastnosti a výhody
Farba Tikkurila Super White 10 l + 10% je veľmi kvalitný výrobok. Ak hľadáte bielu farbu s vysokou krycou schopnosťou, bude to pre vás najlepšia voľba. Farba sa vyznačuje vysokou účinnosťou a nekvapkavou receptúrou. To značne uľahčí maľovanie. Vyhnete sa aj veľkému neporiadku, ktorý by stekajúca farba spôsobila. Vďaka špeciálnemu zloženiu produktu veľmi dobre priľne k podkladu. Ľahko ho rozotriete na akýkoľvek povrch pripravený na maľovanie. Farba Tikkurila Super White je určená na použitie vo vnútri budov. Rýchla doba schnutia umožňuje naniesť niekoľko vrstiev za deň. Ak hľadáte iné farby na vymaľovanie stien a stropu, pozrite si ďalšie produkty v našej ponuke.
- Vysoká účinnosť a krycia sila
- Trvanlivosť náteru a farby v priebehu času
- Nekvapkajúca receptúra a veľmi dobrá priľnavosť k povrchu
- Jednoduché rozotieranie a optimálna doba schnutia
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Pokrytie | 132 m² |
| Spotreba na liter | 12 m²/l |
| Priemer nádoby | 309 mm |
| Výška nádoby | 227 mm |
| Čas na nanesenie ďalšej vrstvy | 3 hodiny |
| Informácie o VOC | 30 g/l |
| Počet vrstiev | 3 |
| Maximálna teplota aplikácie | 25 °C |
| Maximálny čas schnutia nelepivý | 1 hodina |
| Spôsob aplikácie | Štetec, valček alebo sprej |
| Minimálna aplikačná teplota | 5 °C |
| Hmotnosť (kg) | 16,66 kg |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | biely |
| Kód produktu | 6408070105832 |

1850 + recenzí








