DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Interiérové dekorácie
- Vybavenie okien
- Rolety a žalúzie
- Farby Elin roleta deň/noc 156,5 x 180 cm biela
Farby Elin roleta deň/noc 156,5 x 180 cm biela
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Farby Elin roleta deň/noc 156,5 x 180 cm biela3-7 dní83 €67,48 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vnútorná roleta Elin je určená pre veľké okno - účinne blokuje oslňujúce svetlo a chráni miestnosť pred pohľadom zvonku. Pri jeho výrobe sa používa PVC a polyesterová tkanina, vďaka čomu je odolná a ľahko sa čistí. Za svoj dekoratívny vzhľad vďačí bielej farbe a konštrukcii pásikov materiálu s rôznou štruktúrou.
Vlastnosti a výhody
Dekorácia okenného výklenku sa zvyčajne necháva až na úplný záver zariaďovania bytu. Nedostatok krytu na okne zároveň znamená, že miestnosť neposkytuje pocit intimity a slnko, ktoré do nej vstupuje, prehrieva miestnosť a bolí oči. V takom prípade je dobrým riešením inštalácia denných/nočných roliet. Na jednej strane dobre poslúži v miestnostiach vystavených pohľadom z ulice, čím zabezpečí súkromie členom domácnosti, no na druhej strane bude predstavovať bariéru proti silnému slnku. Dôležité je, že aj keď okno úplne zakryje, bude čiastočne prepúšťať svetlo, čo je dané jeho špeciálnou konštrukciou – pozostáva zo zatemňovacej a priehľadnej polyesterovej lišty. Praktický rozmer rolety ide ruka v ruke s jej estetickým vzhľadom, vďaka univerzálnej bielej farbe. Pozrite si aj ďalšie rolety zo série Elin.
- Jednoduché použitie
- Dve materiálové štruktúry umožňujú plynulú zmenu stupňa zatemnenia interiéru
- Dostupné rôzne farby a veľkosti
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Roleta |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Farby |
| Dĺžka produktu | 1800 mm |
| Dostupnosť v iných veľkostiach | Dostupné v iných veľkostiach |
| Šírka materiálu rolety | 1565 mm |
| Šírka produktu | 1600 mm |
| Šírka rolety (bez mechanizmu) | 1565 mm |
| Štandardné | EN 13120 |
| séria | Elin |
| Typ rolety | Rolky |
| Typ tkaniny | Deň noc |
| Dostupnosť v iných farbách | Dostupné v iných farbách |
| Informácie pre používateľa | Vyhnite sa skladovaniu vo vlhku |
| Roletový mechanizmus | Reťazec |
| Vrátane upevňovacích prvkov a spojov | Vrátane iba držiakov |
| Odolný voči škvrnám | Nie je odolný voči škvrnám |
| Odolnosť voči ultrafialovému žiareniu | Žiadna odolnosť voči UV žiareniu |
| Odolnosť proti vlhkosti | Žiadna odolnosť proti vlhkosti |
| Odolnosť voči vode | Nie je vodotesný |
| Káblové/Bezdrôtové | Drôt |
| Typ zabezpečenia | Bezpečnostný mechanizmus |
| Zloženie | 100 percentný polyester |
| Hmotnosť produktu | 1710 g |
| Vyžaduje sa vŕtanie | Vyžaduje sa vŕtanie |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | biely |
| Kód produktu | 3663602986492 |

1850 + recenzí











