DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Fasádne obklady
- Fasádny obklad Umbria Stegu 0,4 m2
Fasádny obklad Umbria Stegu 0,4 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Fasádny obklad Umbria Stegu 0,4 m23-7 dní37,35 €30,37 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Pomocou fasádnych obkladov z kolekcie Umbria môžete elegantne dokončiť vnútorné alebo vonkajšie steny budovy. Dlažba bude zdobiť sokle, vstupný priestor do budovy, ale aj vybranú stenu v obývačke - materiál je univerzálny na použitie. Výrobok má prirodzený odtieň, ktorý sa hodí k akejkoľvek farbe podlahy a záhradnej zeleni.
Vlastnosti a výhody
Použite fasádne obklady z kolekcie Umbria na elegantné dotvorenie fasády vášho domu. Materiál skvele poslúži na celých stenách alebo ich fragmentoch, napríklad na sokloch, okolo vchodových dverí alebo ako okenné rámy. Dlažbu využijete aj na dekoráciu reprezentatívnych interiérov, ako je obývačka alebo spálňa. Výrobok je vyrobený z mrazuvzdorného materiálu, takže si dlho zachová svoj estetický vzhľad. Inštalácia dlaždíc nie je zložitá a je rýchla a efektívna. Tlmené farby sa hodia k prírodným odtieňom dreva a intenzívnym farbám doplnkov. V našej ponuke nájdete aj iné verzie dekoratívnych fasádnych obkladov, takže ľahko nájdete materiál, ktorý sa hodí k vášmu domovu.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Fasádny obklad |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 16 |
| Typ balenia | Balenie |
| Marka | Stegu |
| Dĺžka produktu | 530 mm |
| Hrúbka produktu | 17 mm |
| Farebná skupina | Šedá |
| Pokrytie | 0,4 m² |
| Šírka produktu | 150 mm |
| séria | Umbria |
| Hmotnosť produktu | 10 kg |
| Mrazuvzdornosť | Mrazuvzdorný |
| Kód produktu | 5907762308663 |

1850 + recenzí









