DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Náradie na rezanie a obrábanie
- Nožnice
- Fiskars univerzálne záhradné nožnice S90 21 cm
Fiskars univerzálne záhradné nožnice S90 21 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Fiskars univerzálne záhradné nožnice S90 21 cm3-7 dní38,19 €31,04 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Záhradné nožnice sú ideálne pre domáce aj záhradné použitie. S ich pomocou môžete orezávať bylinky a získať kvety do kytice. Použitie nástroja je pohodlné a použitie nehrdzavejúcej ocele zaisťuje dlhodobú prevádzku nástroja. Medzi ponúkanými záhradnými výrobkami nájdete aj ďalšie užitočné doplnky.
Vlastnosti a výhody
Krásna a udržiavaná záhrada je výsledkom mnohých ošetrovateľských prác. Ak radi pracujete v záhrade alebo na svojom pozemku, vybavte si dielňu záhradnými nožnicami. Nástroj bude slúžiť na rezanie kvetov a byliniek. Vďaka zúbkovanému ostriu čepele môžete rastliny presnejšie zastrihávať. Doplnok sa vyznačuje svojou univerzálnosťou - perfektne sa hodí aj na mnohé úlohy v domácnosti. Vďaka použitiu nerezovej ocele sa nemusíte báť, že vám doplnok zhrdzavie alebo sa poškodí. Pohodlie pri používaní ovplyvňujú aj tvarované rukoväte, ktoré sú potiahnuté vrstvou plastu. Ak hľadáte iné záhradné náradie, prezrite si náš široký sortiment - nájdete záhradnícke nožnice, hrable a kosy.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Záhradné nožnice |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Fiskars |
| Dĺžka čepele | 210 mm |
| Dĺžka produktu | 210 mm |
| Šírka produktu | 100 mm |
| Typ rukoväte | Pohodlné |
| Pravá ľavá | Správny |
| Hmotnosť produktu | 80 g |
| Farebná skupina | Oranžová |
| Farba | Oranžová |
| Pokyny na skladovanie | Skladujte prosím v suchom prostredí |
| Osud | práca v záhrade, na pozemku |
| Kód produktu | 6411501110404 |

1850 + recenzí











