DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Interiérové dekorácie
- Obrazy a rámy
- Fotorámiky
- Fotorámik Yosemite 15 x 21 cm dub svetlý
Fotorámik Yosemite 15 x 21 cm dub svetlý
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Fotorámik Yosemite 15 x 21 cm dub svetlý3-7 dní9,84 €8 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Fotorámik Yosemite svetlý dub je vhodný do každej miestnosti. Môžete ho zavesiť do obývačky, jedálne, haly, spálne či pracovne. Fotografia v ňom zarámovaná získa pevnú ochranu a krásne pozadie. Výrobok je odolný a ľahko sa inštaluje. Kolekcia Yosemite je široká škála rámov, ktoré sa líšia rozmermi. Skontrolujte ich a priraďte k formátom fotografií.
Vlastnosti a výhody
Fotorámik Yosemite 15 x 21 cm, dub svetlý, je vyrobený z kvalitných materiálov. MDF a sklo sú kombináciou, ktorá nielen esteticky pôsobí, ale predovšetkým vytvára pevný rám na fotografiu či plagát. Prezentovaný fotorámik Yosemite svetlý dub dokonale zapadne do klasického dizajnu interiéru. Doplní drevený nábytok a svetlé steny v neutrálnych farbách. Fotorámik z dubového dreva Yosemite sa ľahko montuje. S jeho pomocou môžete rýchlo skryť nedostatky na stene. Pod rámom môžete skryť škvrny alebo praskliny. V našom sortimente nájdete širokú škálu rámov z kolekcie Yosemite. Môžete ich použiť na vytvorenie jedinečnej a štýlovej kompozície.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Rám obrazu |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 1 rok |
| Formát fotografie | 15 x 21 cm |
| Šírka produktu | 206 mm |
| Výška produktu | 234 mm |
| séria | Yosemite |
| Typ rámu | Slobodný |
| Počet snímok | 1 |
| Maximálny počet fotografií | 1 |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Farba | Svetlý dub |
| Kód produktu | 5907664150407 |

1850 + recenzí









