DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Škárovacie hmoty
- Fuga Mapei Kerapoxy 112 titan 5 kg
Fuga Mapei Kerapoxy 112 titan 5 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Fuga Mapei Kerapoxy 112 titan 5 kg3-7 dní82,91 €67,40 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Titánová škárovacia hmota Mapei Kerapoxy 112 je funkčný výrobok určený na použitie vo vnútri aj mimo budov. Škárovacia hmota je odolná voči vode, plesniam, mastnote a kyselinám. Tento produkt sa vyznačuje vysokou mechanickou pevnosťou. Škárovacia hmota je tiež veľmi odolná a ľahko sa čistí. Môže byť použitý s rôznymi stavebnými materiálmi.
Vlastnosti a výhody
Mapei Kerapoxy 112 titánová škárovacia hmota 5 kg je produkt, ktorý je možné použiť v interiéri aj exteriéri. Škárovaciu hmotu môžete použiť na keramické obklady, betón, prírodný kameň a iné stavebné materiály. Tento výrobok má vysokú mechanickú pevnosť. Titánová škárovacia hmota Mapei Kerapoxy 112 je tiež veľmi odolná. Je odolný voči plesniam, mastnote a kyselinám. Tento produkt ľahko očistíte od akýchkoľvek nečistôt. Základom škárovacej hmoty je epoxidová živica. Na nanášanie škárovacej hmoty môžete použiť stierku alebo gumenú stierku. Vďaka sivej farbe sa škárovacia hmota ľahko hodí k rôznym druhom stavebných materiálov. Iné druhy škárovacej hmoty si môžete vybrať zo sortimentu predajne Castorama. Je dostupný v rôznych farbách.
- Odolný voči plesniam, mastnote a kyselinám
- Vysoká mechanická pevnosť
- Vodeodolný
- Vysoká odolnosť
Technické špecifikácie
| Hmotnosť (kg) | 5 kg |
|---|---|
| Oblasť použitia | Dnu a vonku |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Farba | titán |
| Výška nádoby | 205 mm |
| Šírka nádoby | 240 mm |
| Dĺžka nádoby | 240 mm |
| Kód produktu | 8022452011252 |

1850 + recenzí








