DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Škárovacie hmoty
- Fuga Mapei Kerapoxy 130 jazmín 2 kg
Fuga Mapei Kerapoxy 130 jazmín 2 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Fuga Mapei Kerapoxy 130 jazmín 2 kg3-7 dní42,84 €34,83 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Béžovo-biela jazmínová škárovacia hmota Mapei Kerapoxy 130 je štýlovou povrchovou úpravou pre svetlé obklady. Môžete ho použiť na stenu aj na podlahu, v mnohých rôznych miestnostiach. Je odolný voči väčšine poškodení – mechanickému aj chemickému. Prípravok môžete začať nanášať ihneď po otvorení škatuľky. Pozrite si aj iné typy škár a lepidiel na obklady dostupné v predajniach Castorama.
Vlastnosti a výhody
Mapei Kerapoxy 130 jazmínová multifunkčná škárovacia hmota je vhodná na použitie na keramiku, betón, kameň a vláknocementové dosky. Môže to byť estetické vyplnenie priestoru medzi dlaždicami alebo silné lepidlo. A čo viac, môžete ho použiť v exteriéri aj v interiéri – na stenu aj podlahu. Škárovacia hmota Mapei Kerapoxy 130 jasmín 2 kg odolná voči poškodeniu sa jednoducho aplikuje. Stačí rovná stierka alebo stierka. Svetelný spoj má hladký, elegantný povrch. Dobre poslúži v kuchyni a chodbe, ale aj pri dokončovaní bazéna či reštaurácie. Pri čistení nespôsobuje žiadne problémy. Živicový základ ochráni škáry pred plesňami a prekyslením. Vyskúšajte aj iné farby škárovacej hmoty Mapei dostupné v predajni Castorama.
- Odolný voči plesniam, mastnote a kyselinám
- Vysoká mechanická pevnosť
- Vodeodolný
- Vysoká odolnosť
Technické špecifikácie
| Hmotnosť (kg) | 2 kg |
|---|---|
| Oblasť použitia | Dnu a vonku |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Farba | Jasmine |
| Výška nádoby | 145 mm |
| Šírka nádoby | 220 mm |
| Dĺžka nádoby | 220 mm |
| Kód produktu | 8022452010705 |

1850 + recenzí








