DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Škárovacie hmoty
- Fuga Mapei Kerapoxy 144 čokoláda 2 kg
Fuga Mapei Kerapoxy 144 čokoláda 2 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Fuga Mapei Kerapoxy 144 čokoláda 2 kg3-7 dní42,84 €34,83 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vodotesná a kyselinovzdorná čokoládová škárovacia hmota Mapei Kerapoxy 144 sa určite nedá ľahko zničiť. Použite ho v priestoroch s ťažkou údržbou, ako sú reštaurácie, lekárske ordinácie a domáce kúpeľne. Hmotu na báze epoxidovej živice je možné použiť aj ako lepidlo na obklady. Séria Kerapoxy obsahuje niekoľko štýlových farieb - ďalšie možnosti sú dostupné aj v predajniach Castorama.
Vlastnosti a výhody
Kvalitná čokoládová škárovacia hmota Mapei Kerapoxy 144 môže ozdobiť vašu chodbu, terasu, kúpeľňu alebo kuchyňu. Čokoládový odtieň spoja pôsobí elegantne aj vo verejných priestoroch, ako sú reštaurácie či bazény. Mapei Kerapoxy 144 čokoládová škárovacia hmota 2 kg znáša náročné podmienky ako vlhko, teplo či mráz, ale aj kontakt s tukmi a kyselinami. Jedno balenie vystačí na škárovanie dlaždíc na priemernej ploche niekoľko až niekoľko desiatok štvorcových metrov – alebo na nalepenie aspoň jedného štvorcového metra. Základom škárovacej hmoty je živica, vďaka čomu je flexibilná a uľahčuje profilovanie pri montáži. Na prácu s týmto materiálom vám postačí gumová stierka alebo stierka - nájdete ich aj v ponuke našej predajne.
- Odolný voči plesniam, mastnote a kyselinám
- Vysoká mechanická pevnosť
- Vodeodolný
- Vysoká odolnosť
Technické špecifikácie
| Hmotnosť (kg) | 2 kg |
|---|---|
| Oblasť použitia | Dnu a vonku |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Farba | Čokoláda |
| Výška nádoby | 145 mm |
| Šírka nádoby | 220 mm |
| Dĺžka nádoby | 220 mm |
| Kód produktu | 8022452010828 |

1850 + recenzí








