DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Škárovacie hmoty
- Fuga Mapei Kerpoxy CQ 111 spotrebuje 3 kg
Fuga Mapei Kerpoxy CQ 111 spotrebuje 3 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Fuga Mapei Kerpoxy CQ 111 spotrebuje 3 kg3-7 dní76,32 €62,05 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Škárovacia hmota série Kerpoxy v striebornej farbe je prvotriedny materiál určený pre špecialistov. Je vyrobený z epoxidovej živice, ktorá zabezpečuje dobrú plasticitu a priľnavosť. Po vytvrdnutí je škárovacia hmota odolná voči mechanickým a chemickým faktorom vrátane kyselín. Vhodné pre vnútorné aj vonkajšie použitie.
Vlastnosti a výhody
Ak kladiete dlažbu profesionálne, určite oceníte kvalitné materiály. Spoje by mali byť plastové, aby ste ich mohli ľahko tvarovať. Po vytvrdnutí budú odolné a zostanú neporušené po mnoho rokov. Toto je prezentovaná škárovacia hmota zo série Kerpoxy. Je vyrobený z epoxidovej živice, ktorá poskytuje dobrú priľnavosť a plasticitu. Práca s takýmto materiálom je čistá radosť. Po vytvrdnutí je škárovacia hmota odolná voči mechanickým a chemickým faktorom vrátane rôznych druhov kyselín. Preto bude fungovať nielen v kúpeľniach, ale aj v laboratóriách, nádržiach naplnených chemickými látkami a na mnohých ďalších miestach. Pozrite si aj ďalšie farebné varianty škárovacej hmoty Kerpoxy dostupné v Castorama.
- Odolný
- Odolný voči kyselinám
- Epoxid
- Možno použiť ako lepidlo
- Dostupné rôzne farby
- Tepelná odolnosť: od -20°C do +100°C
Technické špecifikácie
| Hmotnosť (kg) | 3 kg |
|---|---|
| séria | Kerapoxy |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Typ balenia | ks |
| Farba | Strieborná |
| Výška nádoby | 195 mm |
| Šírka nádoby | 220 mm |
| Dĺžka nádoby | 220 mm |
| Kód produktu | 8022452063091 |

1850 + recenzí









