DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
- Úvod
- Obklady a dlažby
- Dlažby
- Glazovaná kamenina 60 x 119,5 cm extrémne biela 2,16 m2
Glazovaná kamenina 60 x 119,5 cm extrémne biela 2,16 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Glazovaná kamenina 60 x 119,5 cm extrémne biela 2,16 m23-7 dní55,90 €45,45 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vlastnosti a výhody
- Rozjasnenie interiérov
- Dekoratívne
- Exkluzívny vzhľad
- Veľkoformátové dlaždice
Technické špecifikácie
| Protišmyková (R) | R9 |
|---|---|
| Dĺžka produktu | 1195 mm |
| Hrúbka produktu | 3 mm |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Informácie o bezpečnom používaní dlaždíc | Akákoľvek miestnosť, vrátane vlhkých miestností |
| Pokyny na inštaláciu | Montáž pomocou typických lepidiel na veľkoformátové obklady |
| Pokyny na starostlivosť | Na glazované kameninové povrchy používajte bežné čistiace prostriedky - voda + saponáty |
| Trieda oderu podľa P.E.I | Trieda 2 - aplikácie na steny, podlahy v kúpeľniach v bytoch a chôdzu v obuvi s mäkkou podrážkou |
| Farba | biely |
| Počet kusov v balení | 3 |
| Marka | Qua |
| Materiál | Keramika |
| Miesto výroby | Türkiye |
| Mrazuvzdornosť | Mrazuvzdorný |
| Štandardné | EN14411 |
| Oblasť použitia | Vnútri |
| Odolnosť voči škvrnám (trieda) | TRIEDA 5 - Škvrna sa odstráni horúcou vodou |
| Vhodný povrch | Stena a podlaha |
| Podlahové kúrenie | Vhodné pre použitie s podlahovým kúrením |
| Pokrytie | 2,16 m² |
| Shell | Glazované |
| Okrajový profil | Jednoduché |
| Opravené | Opravené |
| Akýsi balík | Balenie |
| séria | biely |
| Šírka produktu | 600 mm |
| Skončiť | Vysoký lesk |
| Vzor | Uniforma |
| Kód produktu | 5908283539420 |
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí











