DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Dlažby
- Glazovaná kamenina 60 x 120 cm kov strieborná 1,44 m2
Glazovaná kamenina 60 x 120 cm kov strieborná 1,44 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Glazovaná kamenina 60 x 120 cm kov strieborná 1,44 m23-7 dní67,56 €54,93 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Glazovaná kovová strieborná kamenina je moderná veľkoformátová dlažba v svetlosivej farbe so saténovým povrchom. Produkt je ideálny na konečnú úpravu povrchov vo vnútri aj mimo budovy. Dlažba je mrazuvzdorná. Balenie obsahuje dve rektifikované dlaždice. Ich spájanie nevyžaduje veľké množstvo spojiva, preto sa niekedy označujú ako bezškárové.
Vlastnosti a výhody
Vyberte si striebornú kovovú glazovanú kameninu, ak chcete vytvoriť módny, moderný povrch bez škár. Tieto veľkoformátové dlaždice sú rektifikované výrobky. To znamená, že majú rovnaké rozmery, uhly merajúce presne deväťdesiat stupňov a ostré, rovné hrany. Táto posledná vlastnosť znamená, že ich spájanie vyžaduje použitie minimálneho množstva škárovacej hmoty. Sivá farba a saténový povrch pôsobia veľmi elegantne. Glazovaná kamenina 60 × 120 cm kovová strieborná 1,44 m2 je mrazuvzdorná. Vďaka tomu ho ľahko využijete na terase, balkóne či verande. Môžete si byť istí, že dlažba pod vplyvom nízkych teplôt nepopraská. Obklady patria do série Metal. V našej ponuke nájdete aj ďalšie obklady z tejto rodiny.
- Saténový povrch
- Opravené
- Mrazuvzdorný
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Doska |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 2 |
| Typ balenia | Balenie |
| Dĺžka produktu | 1200 mm |
| Hrúbka produktu | 9 mm |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Strieborná |
| Pokrytie | 1,44 m² |
| Šírka produktu | 600 mm |
| séria | Kovové |
| Hmotnosť produktu | 35,23 kg |
| Mrazuvzdornosť | Mrazuvzdorný |
| Shell | Glazované |
| Oblasť použitia | Vo vnútri aj vonku |
| Kód produktu | 8435311508181 |

1850 + recenzí









