DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Dlažby
- Glazovaná kamenina 60 x 120 cm kovová žehlička 1,44 m2
Glazovaná kamenina 60 x 120 cm kovová žehlička 1,44 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Glazovaná kamenina 60 x 120 cm kovová žehlička 1,44 m23-7 dní67,56 €54,93 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Hľadáte dlažbu na terasu alebo balkón? Chcete zaujímavo dokončiť podlahy alebo steny vašej kuchyne či chodby? Predstavujeme glazovanú kovovú železnú kameninu. Ide o moderný veľkoformátový obklad s matnou sivou povrchovou úpravou. Produkt je opravený. Dlažba je mrazuvzdorná. Kameninu môžete použiť vo vnútri aj mimo budov.
Vlastnosti a výhody
Glazovaná kamenina 60 × 120 cm kovová žehlička 1,44 m2 vám pomôže esteticky dokončiť povrchy v interiéri aj exteriéri budov. Dlažba je mrazuvzdorná. Pokojne ho môžete použiť na balkóne, terase či verande. Produkt nepraská pod vplyvom negatívnych teplôt. Sivá farba a saténový povrch sa budú skvele vynímať aj v moderných aranžmánoch izieb. Glazovaná kovová železná kamenina je rektifikovaná. To znamená, že dlaždica má dokonalé pravé uhly a ostré hrany. Vďaka tomu si inštalácia výrobku vyžaduje použitie minimálneho množstva škárovacej hmoty. Prezentovaný produkt pochádza zo série Metal. V našej ponuke nájdete aj ďalšie obklady z tejto rodiny - ich kombinovaním vytvoríte zaujímavé a nevšedné kompozície.
- Saténový povrch
- Mrazuvzdorný
- Veľkoformátové dlaždice
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Doska |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 2 |
| Typ balenia | Balenie |
| Dĺžka produktu | 1200 mm |
| Hrúbka produktu | 9 mm |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Železo |
| Pokrytie | 1,44 m² |
| Šírka produktu | 600 mm |
| séria | Kovové |
| Hmotnosť produktu | 35,23 kg |
| Mrazuvzdornosť | Mrazuvzdorný |
| Oblasť použitia | Vo vnútri aj vonku |
| Kód produktu | 8435311508143 |

1850 + recenzí










