DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Dlažby
- Glazovaná kamenina Doky 60 x 120 cm svetlosivá 1,44 m2
Glazovaná kamenina Doky 60 x 120 cm svetlosivá 1,44 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Glazovaná kamenina Doky 60 x 120 cm svetlosivá 1,44 m23-7 dní71,09 €57,80 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Zlatá umývadlová batéria Owens M je produkt, ktorý môžete nainštalovať na umývadlo. Vodovodná batéria má veľmi estetický vzhľad. Je tiež vyrobený z materiálu odolného voči korózii. S ním dostanete automatický uzáver a nástroj 4 v 1 pre rýchlu montáž. Gumový prevzdušňovač uľahčuje odstraňovanie vodného kameňa.
Vlastnosti a výhody
Záleží vám na originálnom vzhľade vášho umývadla? Potom to riadne dokončite. Umývadlová batéria Owens M bude zaujímavým doplnkom najmä do klasických interiérov. Zlatá povrchová úprava zdôrazňuje dekoratívnosť tohto produktu. Na výrobu vodovodnej batérie bol použitý materiál odolný voči korózii. Umývadlová batéria Owens M sa ľahko udržiava v čistote. Vodný kameň z gumeného perlátora jednoducho odstránite. Okrem toho je tento produkt vybavený regulátorom. Obmedzuje spotrebu vody a tým znižuje účty za vodu. V sade s batériou dostanete náradie 4 v 1, ktoré uľahčí inštaláciu. Ďalšie modely umývadlových či vaňových batérií sú dostupné v predajniach Castorama.
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 2 |
|---|---|
| Typ balenia | balenie |
| Dĺžka produktu | 1200 mm |
| Hrúbka produktu | 8,5 mm |
| Farba | Svetlo sivá |
| Pokrytie | 1,44 m² |
| Šírka produktu | 600 mm |
| Protišmyková (R) | R10 |
| Trieda oderu podľa P.E.I | Trieda 5 |
| séria | Doky |
| Hmotnosť produktu | 28,5 kg |
| Mrazuvzdornosť | Mrazuvzdorný |
| Oblasť použitia | Vo vnútri aj vonku |
| Kód produktu | 8021122945477 |

1850 + recenzí











