DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Dlažby
- Glazovaná kamenina Kodaň 20 x 120 cm ťava 1,68 m2
Glazovaná kamenina Kodaň 20 x 120 cm ťava 1,68 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Glazovaná kamenina Kodaň 20 x 120 cm ťava 1,68 m23-7 dní56,97 €46,31 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Glazovaná kamenina Copenhaguen camel je estetický výrobok, ktorý možno použiť v interiéri aj exteriéri. Gres vyniká univerzálnym využitím. Dlaždice majú niekoľko tvárí. Rektifikované hrany umožňujú použitie úzkeho spoja. Tento výrobok imituje drevo so vzorom a štruktúrovaným povrchom. Dlažba je mrazuvzdorná.
Vlastnosti a výhody
Kodaňská glazovaná kamenina 20 x 120 cm ťava 1,68 m2 nájde uplatnenie na mnohých miestach. Je to univerzálny dokončovací materiál s vysokou pevnosťou a odolnosťou. Na výrobu tohto produktu zo série Copenhaguen bola použitá porcelánová kamenina. Vďaka tomu má dlažba štvrtú triedu odolnosti proti oderu. Môžete ich použiť na miestach s vysokou premávkou. Glazúrovaná kamenina z kodanskej ťavy je béžovej farby. Veľmi dobre imituje drevo. Ide o estetický produkt s univerzálnym využitím. Dlaždice majú mnoho tvárí. Vďaka rektifikovaným okrajom môžete použiť úzky spoj. Porcelánová kamenina je tiež mrazuvzdorná. Ďalšie druhy, farby a vzory obkladov a dlažieb nájdete v sortimente predajní Castorama.
- Rektifikovaná dlažba
- Univerzálne použitie
- Dlaždice majú niekoľko tvárí
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 7 |
|---|---|
| Typ balenia | balenie |
| Dĺžka produktu | 1200 mm |
| Hrúbka produktu | 9 mm |
| Farba | ťava |
| Pokrytie | 1,68 m² |
| Šírka produktu | 200 mm |
| Protišmyková (R) | R9 |
| Trieda oderu podľa P.E.I | 4. trieda |
| séria | Kodaň |
| Hmotnosť produktu | 32 kg |
| Mrazuvzdornosť | Mrazuvzdorný |
| Oblasť použitia | Vo vnútri aj vonku |
| Kód produktu | 8429991626389 |

1850 + recenzí









