DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Obklady na stenu
- Dekoračné tapety
- Bucy ružová vliesová vinylová tapeta
Bucy ružová vliesová vinylová tapeta
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Bucy ružová vliesová vinylová tapetana dopyt23 €18,70 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Ružová vliesová vinylová tapeta Bucy je odolná voči ultrafialovému žiareniu a praniu. Vďaka tomu si zachová dokonalý vzhľad po mnoho rokov a bude sa ľahko čistiť. Aplikácia na stenu nespôsobí žiadne problémy, ale pomôže posilniť popraskané steny. Odolný vinylový povlak z neho robí produkt s dlhou životnosťou.
Vlastnosti a výhody
Ružová vliesová vinylová tapeta Bucy je dokonalým riešením do interiéru vintage, shabby chic alebo vidieckeho štýlu. Táto netkaná dyha zobrazuje staré dosky so zvyškami ružovej farby. Ružová vliesová vinylová tapeta Bucy je odolná voči škodlivým vplyvom UV žiarenia. Slnko nespôsobuje jej vyblednutie. Vďaka odolnosti voči praniu sa výrobok ľahko udržiava v čistote. Prach a nečistoty môžete odstrániť vlhkou špongiou. Tapetu na stenu nanesiete jednoducho a rýchlo. Pred aplikáciou obkladu pokryte povrch steny lepidlom. Tapetované steny budú vystužené, aby sa zabránilo praskaniu. V našej ponuke nájdete aj obklad série Bucy so zvyškami modrej farby.
- Jednoduché čistenie
- Odolnosť voči UV žiareniu
- Rýchle a jednoduché tapetovanie
- Posilňuje steny s prasklinami na povrchu
- Odolný vinylový náter
- Odolný voči praniu
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Tapeta |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | Žiadna záruka, iba záruka |
| Marka | |
| Dĺžka produktu | 10 000 mm |
| Pokrytie | 5,2 m² |
| Opakovateľnosť vzoru | 265 mm |
| Šírka produktu | 520 mm |
| označenie CE | označenie CE |
| Podtrieda klasifikácie požiarov | B-s1, d0 |
| séria | Bucy |
| Typ podložky | Netkaná látka |
| Hmotnosť papiera | 225 g/m² |
| Jednoduché odstránenie | Plne odnímateľné |
| Spôsob aplikácie | Nanášanie lepidla priamo na stenu |
| Možnosť maľovania | Bez možnosti maľovania |
| Odolný voči škvrnám | Odolný voči škvrnám |
| Odolnosť voči ultrafialovému žiareniu | Odolné voči UV žiareniu |
| Krycia schopnosť trhliny | Skryje drobné nedokonalosti |
| Vzor | Zobrazený |
| Zhoda vzorov | Akýkoľvek zápas |
| Effect | Efekt dreva |
| Farebná skupina | Ružová |
| Farba | Ružová |
| Kód produktu | 3663602559818 |

1850 + recenzí











