DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
- Úvod
- Obklady a dlažby
- Podlahy a podlahové panely
- Plávajúce podlahy
- Elstree Natural podlahové panely 2,5349 m2
Elstree Natural podlahové panely 2,5349 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Elstree Natural podlahové panely 2,5349 m23-7 dní33,83 €27,50 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vlastnosti a výhody
- Vodotesné laminované panely sú vhodné do všetkých miestností v dome vrátane kuchýň a kúpeľní.
- Suroviny pre laminátové podlahy sa získavajú zodpovedne, aby sa zachovali prírodné zdroje našej planéty.
- Na laminátové podlahové panely sa vzťahuje 15-ročná záruka, čo potvrdzuje ich vysokú kvalitu.
- Jednoduchá montáž svojpomocne vďaka jednoduchému zacvakávaciemu montážnemu systému.
- Výrobok je vhodný na použitie s podlahovým vykurovaním - teplo pod nohami aj v celej miestnosti.
- Laminátové podlahové panely dokonale imitujúce dlaždice.
- Ideálne do kuchýň a kúpeľní
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Poschodie |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 6 |
| Typ balenia | Balenie |
| Marka | |
| Dĺžka produktu | 1292 mm |
| Hrúbka produktu | 8 mm |
| Pokrytie | 2,53 m² |
| Šírka produktu | 327 mm |
| Trieda požiarnej odolnosti | C |
| Trieda obrusovania | AC4 |
| Štandardné | EN 13329 |
| Ohňovzdorné | Žiadna požiarna odolnosť |
| Podrobnosti o záruke | 15 rokov |
| Typ podlahy | Laminované |
| Počet lamiel | 1-lamelový |
| Nástroje potrebné na montáž | Dištančné kliny a píla |
| Odolnosť voči vode | Vodeodolný |
| Pôvod dreva | Európe |
| Okrajový profil | 4-stranná skosená hrana |
| Kliknite na systém | Systém Angle Click |
| Farebná skupina | Prirodzené |
| Farba | prirodzené |
| Hmotnosť (kg) | 18,07 kg |
| Kód produktu | 5059340391243 |
Stiahnite si súbory PDF
Záruka
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí











