DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Obklady na stenu
- Dekoračné tapety
- Kerria vliesová vinylová tapeta na maľovanie
Kerria vliesová vinylová tapeta na maľovanie
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Kerria vliesová vinylová tapeta na maľovanie3-7 dní18,39 €14,95 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vliesová vinylová tapeta Kerria na maľovanie vám umožní originálne dokončiť miestnosť. Obklad môžete obložiť vybranými farbami a vytvoriť tak jedinečnú dekoráciu steny. Výrobok je odolný voči UV žiareniu, takže ho nepoškodí ani slnečné žiarenie. Použite tapetu v detskej izbe alebo obývačke.
Vlastnosti a výhody
Vinylová vliesová tapeta Kerria na maľovanie nespôsobí pri renovácii žiadne ťažkosti. Lepidlo stačí naniesť na stenu, čo výrazne urýchli prácu. Biely obklad je určený na maľovanie. Vďaka nemu vytvoríte jedinečnú dekoráciu. Môžete použiť jednu farbu laku alebo si vytvoriť zaujímavú kompozíciu podľa vlastnej predstavy, aby to celé vyzeralo originálne. Rastlinný vzor diverzifikuje usporiadanie miestnosti. Kerria biela vinylová tapeta na netkanej textílii na maľovanie je odolná voči praniu. Vďaka tomu z nej bezpečne odstránite prípadné nečistoty. Výrobok zo série Kerria je odolný voči UV žiareniu, takže si zachová svoj atraktívny vzhľad po celé roky.
- Možnosť maľovania
- Umývateľný
- Rýchle a jednoduché tapetovanie
- Odolný vinylový náter
- Odolný voči praniu
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Tapeta |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | Žiadna záruka, iba záruka |
| Marka | |
| Dĺžka produktu | 10050 mm |
| Pokrytie | 5,3 m² |
| Opakovateľnosť vzoru | 640 mm |
| Šírka produktu | 530 mm |
| označenie CE | označenie CE |
| Podtrieda klasifikácie požiarov | B-s2, d0 |
| séria | Kerria |
| Typ podložky | Netkaná látka |
| Hmotnosť papiera | 180 g/m² |
| Jednoduché odstránenie | Nezmazateľné |
| Spôsob aplikácie | Nanášanie lepidla priamo na stenu |
| Možnosť maľovania | Možnosť maľovania |
| Odolný voči škvrnám | Odolný voči škvrnám |
| Odolnosť voči ultrafialovému žiareniu | Odolné voči UV žiareniu |
| Vzor | Zobrazený |
| Zhoda vzorov | Jednoduché prispôsobenie |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | biely |
| Kód produktu | 3663602560562 |

1850 + recenzí











