DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Brány a ploty
- Drevené oplotenia
- Lemhi Benátsky panelový plot 180 x 180 x 3,6 cm
Lemhi Benátsky panelový plot 180 x 180 x 3,6 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Lemhi Benátsky panelový plot 180 x 180 x 3,6 cm3-7 dní210 €170,73 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Benátsky panelový plot Lemhi je jednoduchým a efektívnym riešením, ak chcete oddeliť kúsok pozemku od pohľadov zvedavých susedov a okoloidúcich. Plot je možné používať dlhodobo, pretože je odolný voči poveternostným vplyvom. Výrobok je vyrobený zo zeleného borovicového dreva. Dokonale sa hodí k prirodzenému vzhľadu záhrady.
Vlastnosti a výhody
Máte veľkú záhradu a chcete ju rozdeliť na zóny? Alebo možno chcete väčší pocit súkromia a preto chcete oddeliť časť priestoru od priameho vystavenia? V takom prípade dobre poslúži benátsky panelový plot Lemhi 180 x 180 x 3,6 cm. Tento výrobok je vyrobený z borovicového dreva a vďaka vhodnej ochrane je odolný voči poveternostným vplyvom. To zaručuje jeho dlhodobé používanie bez potreby opráv. Benátsky panelový plot Lemhi je dostupný v zelenej farbe. Skvele poslúži v oblasti, ktorá je už čiastočne zastavaná a ktorej dizajn neumožňuje estetickú úpravu tradičného plotu. Pozrite si aj iné ploty s podobným určením, ktoré sú dostupné v našej ponuke.
- Sortiment produktov Lemhi zahŕňa široký výber zodpovedajúcich plotových stĺpikov, panelov a príslušenstva, ktoré možno kombinovať podľa vášho vkusu.
- Drevo v tejto sérii bolo ošetrené tak, aby získalo trvanlivý a odolný povrch
- Dlhodobé užívanie
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Plotový panel |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 3 roky |
| Marka | Clickstrom |
| Hrúbka produktu | 36 mm |
| Šírka (m) | 1,8 m |
| výška (m) | 1,8 m |
| Dizajn produktu | Panelový štýl |
| Druh dreva | Mäkké drevo |
| séria | Lemhi |
| Jedno/obojstranné | Jednostranné |
| Odolnosť voči poveternostným vplyvom | Odolný voči poveternostným vplyvom |
| Odolnosť voči ultrafialovému žiareniu | Žiadna odolnosť voči UV žiareniu |
| Odolný voči hrdzi | Odolný voči hrdzi |
| Typ spracovania | Tlak a autokláv |
| Ako usporiadať pásy | Vodorovne |
| Hmotnosť produktu | 34,95 kg |
| Farebná skupina | zelená |
| Farba | zelená |
| Kód produktu | 5059340046303 |

1850 + recenzí











