DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Podlahy a podlahové panely
- Lulea Dub trojvrstvová doska 1,35 m2
Lulea Dub trojvrstvová doska 1,35 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Lulea Dub trojvrstvová doska 1,35 m23-7 dní71,09 €57,80 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Trojvrstvová doska Oak Lulea poslúži na konečnú úpravu podlahy v byte alebo na verejnom mieste. Rozmery produktu sú 600-1200 x 14 x 125 mm. S jeho inštaláciou nebudete mať žiadne problémy. Doska je vyrobená z dubového dreva. Vďaka tomu je odolný a odolný voči mechanickému poškodeniu. Bude vám slúžiť dlhé roky!
Vlastnosti a výhody
Hľadáte odolný materiál, ktorý použijete na dokončenie podlahy v byte alebo kancelárii? Mohla by vás zaujať trojvrstvová doska Dub Lulea 1,35 m2. Je vyrobený z dubového dreva, ktoré sa vyznačuje veľmi vysokou odolnosťou a pevnosťou. Rozmery produktu sú 600-1200 x 14 x 125 mm. Táto doska má jednoduchý systém montáže zacvaknutím. Vďaka tomu bude práca rýchla a bezproblémová. Trojvrstvová doska Oak Lulea môže byť inštalovaná v obývacej izbe alebo spálni, ako aj v predsieni alebo kancelárii. Svetlé farby produktu umožňujú jeho prispôsobenie prakticky akémukoľvek dizajnu interiéru, modernému aj klasickému. Predajne Castorama ponúkajú aj ďalšie dosky zo série Lulea v mnohých farbách.
- Na všetky trojvrstvové dosky sa vzťahuje 30-ročná záruka
- Jednoduchá inštalácia vďaka zacvakávaciemu montážnemu systému.
- Povrchová úprava brúsená
- 1-lamelový
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Trojvrstvová doska |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Balenie |
| záruka výrobcu | 30 rokov |
| Marka | |
| Maximálna dĺžka | 1200 mm |
| Minimálna dĺžka | 600 mm |
| Hrúbka produktu | 14 mm |
| Hrúbka vrchnej vrstvy | 2,5 mm |
| Pokrytie | 1,35 m² |
| Veľkosť | Rôzne veľkosti |
| Šírka produktu | 125 mm |
| Emisná trieda VOC vo vnútornom ovzduší | A+ |
| Štandardné | EN 14342 |
| označenie CE | označenie CE |
| séria | Lulea |
| Typ podlahy | Trojvrstvová doska |
| Druhy | dub |
| Počet lamiel | 1-lamelový |
| Počet dĺžok | 2 |
| Možnosť brúsenia | Možnosť brúsenia |
| Odolnosť proti vlhkosti | Žiadna odolnosť proti vlhkosti |
| Kód produktu | 5059340351926 |

1850 + recenzí











