DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Podlahy a podlahové panely
- Oak Lulea rybia kosť trojvrstvová doska 1,94 m2
Oak Lulea rybia kosť trojvrstvová doska 1,94 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oak Lulea rybia kosť trojvrstvová doska 1,94 m23-7 dní69,73 €56,69 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Trojvrstvová doska Oak Lulea rybia kosť je dokončovací materiál určený na použitie vo vnútri budov. Ide o 1-páskovú dosku s tridsaťročnou zárukou výrobcu. Dá sa brúsiť. Kartáčovaná povrchová úprava zabezpečuje jej estetický vzhľad. Doska je vhodná do interiérov s podlahovým kúrením.
Vlastnosti a výhody
Oak Lulea rybia kosť trojvrstvová doska 1,94 m2 je produkt, ktorý bude použitý na konečnú úpravu podláh vo vnútri budov. Tento materiál poskytne nielen estetický vzhľad. Vyznačuje sa tiež vysokou odolnosťou. Na výrobu tejto dosky s 1 pásom bola použitá preglejka. Vďaka tomu naň výrobca dáva tridsaťročnú záruku. Trojvrstvová doska Oak Lulea rybia kosť sa vyznačuje brúsenou povrchovou úpravou. Spolu s farbou prírodného dubu zvýrazňuje estetický vzhľad výrobku. Dosku môžete obrúsiť. Je vhodný aj na použitie s podlahovým kúrením. Predajne Castorama ponúkajú aj ďalšie dosky a veľký výber iných dokončovacích materiálov.
- Na všetky trojvrstvové dosky sa vzťahuje 30-ročná záruka
- Drevo pre podlahové dosky sa získava zodpovedne, aby sa zachovali prírodné zdroje našej planéty.
- Toto všestranné drevo je ideálne na použitie v chodbách, obývacích izbách a spálňach
- Trojvrstvové dosky sú nenáročné na starostlivosť – stačí ich 1-2 krát prebrúsiť, aby sa osviežili a obnovili ich krásny vzhľad.
- Štyri skosené hrany dodávajú produktu autentický, klasický vzhľad.
- Kompatibilné so systémami podlahového vykurovania - teplo pod nohami aj v celej miestnosti.
- Jednoduchá inštalácia vďaka zacvakávaciemu montážnemu systému.
- Povrchová úprava brúsená
- 1-lamelový
- Možnosť brúsenia
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Trojvrstvová doska |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 36 |
| Typ balenia | Balenie |
| záruka výrobcu | 30 rokov |
| Marka | |
| Dĺžka produktu | 600 mm |
| Hrúbka produktu | 14 mm |
| Hrúbka vrchnej vrstvy | 3 mm |
| Pokrytie | 1,94 m² |
| Šírka produktu | 90 mm |
| Emisná trieda VOC vo vnútornom ovzduší | A+ |
| Štandardné | EN 14342 |
| Vhodný typ podlahy | Tvrdé vnútorné podlahy |
| séria | Lulea |
| Typ podlahy | Trojvrstvová doska |
| Typ vzorky | Nie ukážka |
| Druhy | dub |
| Počet lamiel | 1-lamelový |
| Počet dĺžok | 1 |
| Možnosť maľovania | Bez možnosti maľovania |
| Možnosť brúsenia | Možnosť brúsenia |
| Odolnosť proti vlhkosti | Žiadna odolnosť proti vlhkosti |
| Odolnosť voči vode | Žiadna vodeodolnosť |
| Farebná skupina | Prirodzené |
| Farba | dub |
| Kód produktu | 5059340392677 |

1850 + recenzí











