DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Maliarske potreby
- Interiérové farby
- Testery farieb
- Premium tester farieb na steny a stropy Cancun 0,05 l
Premium tester farieb na steny a stropy Cancun 0,05 l
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Premium tester farieb na steny a stropy Cancun 0,05 l3-7 dní15 €12,20 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Tester farieb Premium Cancun je najlepší spôsob, ako skontrolovať odtieň a ako bude vyzerať v danej miestnosti. Produkt má širokú škálu aplikácií. Môžete ho použiť aj na natieranie dreva a kovu. Bol vyrobený v Poľsku. Ak hľadáte iné farby, pozrite si našu ponuku, kde nájdete množstvo návrhov testerov od .
Vlastnosti a výhody
Neviete, akou farbou vymaľovať steny alebo časti v byte či kancelárii? Tester farieb Premium Cancun 50 ml vám umožní precízne skontrolovať odtieň vo vybranej miestnosti. Emulzia poskytuje vynikajúce krytie. Pre ich získanie stačí prípravok naniesť dvakrát na vybraný povrch. Neutrálny a jemný odtieň zdôrazní eleganciu interiéru a bude estetickým zakončením. Po zaschnutí farby vytvorí umývateľný náter. Vďaka tomu z nej ľahko odstránite prípadné nečistoty. Tester farieb Premium Cancun môžete použiť aj na pokrytie dreva alebo kovu. Produkt môžete nanášať pomocou valčeka alebo maliarskeho valčeka. Riedidlom je voda, ktorá poslúži aj na čistenie náradia.
- Estetický vzhľad
- Výborná krycia schopnosť
- Trvanlivosť farby
- Umývateľná povrchová úprava
- Jednoduché čistenie štetcov vodou
- Prípustná hodnota maximálneho obsahu VOC: max. 30 g/l
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Maľovať |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | Žiadna záruka, iba záruka |
| Marka | |
| Pokrytie | 0,5 m² |
| Spotreba na liter | 10 m²/l |
| Emisná trieda VOC vo vnútornom ovzduší | A+ |
| úroveň VOC | Minimum |
| séria | Prémiové steny a stropy |
| Typ kontajnera | Castra |
| Základňa | Na báze vody |
| Čas na nanesenie ďalšej vrstvy | 24 hodín |
| Doba schnutia | 12 hodín |
| Doba schnutia nelepivá | 1 hodina |
| Informácie o VOC | 1 g/l |
| Počet vrstiev | 2 |
| Maximálna teplota aplikácie | 25 °C |
| Spôsob aplikácie | Štetec alebo valček |
| Minimálna aplikačná teplota | 5 °C |
| Kapacita (l) | 0,05 l |
| Odolnosť voči vode | Žiadna vodeodolnosť |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Farba | Cancún |
| Kód produktu | 3663602412328 |

1850 + recenzí








