DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Interiérové dekorácie
- Vybavenie okien
- Rolety a žalúzie
- Soyo rímska roleta 160 x 160 cm krémová
Soyo rímska roleta 160 x 160 cm krémová
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Soyo rímska roleta 160 x 160 cm krémována dopyt59,84 €48,65 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Inštalácia roliet v renovovanom interiéri nemusí zahŕňať vŕtanie otvorov do nových stien. Rímska roleta Soyo má konštrukciu, ktorú je možné uchytiť pomocou háčikov. Prvok môžete jednoducho nainštalovať sami. Vďaka odolným materiálom a jednoduchej konštrukcii vydržia rolety série Soyo vo vašom byte dlhú dobu.
Vlastnosti a výhody
Krémová rímska roleta Soyo 160 x 160 cm je moderným dokončovacím prvkom. Dobre poslúži v bytoch aj v kancelárii. Jednoduchá obsluha znamená, že ho môžete nainštalovať aj v hoteloch. Svetlá farba závesu vám dáva veľa možností využitia. Rímska roleta zo série Soyo rozžiari nízke a tmavé miestnosti. Zablokuje prístup k ostrým lúčom a zároveň prepustí svetlo. Udržať ho v čistote tiež nebude ťažké. Rímska roleta Soyo cream je umývateľná v práčke. Látku pripevnenú ku konštrukcii jednoducho odstránite suchým zipsom. Polyesterové plátno je odolné voči vráskam a škvrnám. Ak ho chemicky nevyčistíte, zachová si svoje vlastnosti po dlhú dobu.
- Jednoduchá inštalácia pomocou priložených háčikov - nie je potrebné vŕtanie
- Látka sa dá ľahko odstrániť na pranie vďaka páske na suchý zips
- Látka je chránená pred pokrčením a škvrnami
- Dostupné rôzne farby a dĺžky
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Roleta |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | |
| Dĺžka produktu | 1600 mm |
| Šírka produktu | 1600 mm |
| Typ rolety | Roman |
| Typ tkaniny | Bez základu |
| Roletový mechanizmus | Reťazec |
| Vrátane upevňovacích prvkov a spojov | Vrátane iba držiakov |
| Odolnosť voči ultrafialovému žiareniu | Odolné voči UV žiareniu |
| Káblové/Bezdrôtové | Drôt |
| Hmotnosť produktu | 2600 g |
| Farebná skupina | Béžová |
| Farba | krémová |
| Kód produktu | 3663602685029 |

1850 + recenzí











