DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Maliarske potreby
- Interiérové farby
- Walls and Ceilings juneau paint 2,5l
Walls and Ceilings juneau paint 2,5l
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Walls and Ceilings juneau paint 2,5l3-7 dní18,59 €15,12 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Walls and Ceilings Juneau matná farba je emulzia, ktorá bude perfektne fungovať v mnohých miestnostiach vášho domova. Jeho univerzálna sivobiela farba sa ľahko hodí do rôznych štýlov. Ľahko ju skombinujete s inými farbami. Skvele sa bude vynímať aj samostatne v malých interiéroch, ktoré opticky zväčšia.
Vlastnosti a výhody
Walls and Ceilings Juneau matná farba 2,5 l je ideálnou voľbou, ak máte radi klasické riešenia interiéru. Poslúži však aj ako podklad pre pestrejšie farebné kompozície. Poskytuje hladký matný povrch, ktorý je skvelým pozadím pre rôzne dekorácie stien. Určite bude výrazným dekoračným prvkom v byte. Jeho veľkou výhodou je výborná krycia schopnosť. Dve vrstvy stačia na získanie precízne natretého povrchu bez akýchkoľvek medzier. Je veľmi praktický aj vďaka odolnosti voči praniu. Pokojne ho teda môžete používať aj na miestach vystavených nečistotám. Matná farba Walls and Ceilings Juneau zabezpečí estetický vzhľad vašich stien na dlhé roky.
- Estetický vzhľad
- Výborná krycia schopnosť
- Trvanlivosť farby
- Hladký, umývateľný povrch
- Jednoduché čistenie štetcov vodou
- Prípustná hodnota maximálneho obsahu VOC: max. 30 g/l
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Emulzná farba |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | Žiadna záruka, iba záruka |
| Marka | |
| Pokrytie | 35 m² |
| Spotreba na liter | 14 m²/l |
| Emisná trieda VOC vo vnútornom ovzduší | A+ |
| úroveň VOC | Minimum |
| séria | Steny a stropy |
| Typ farby | Vrchný náter |
| Typ kontajnera | Môcť |
| Základňa | Na báze vody |
| Čas na nanesenie ďalšej vrstvy | 24 hodín |
| Doba schnutia | 12 hodín |
| Doba schnutia nelepivá | 1 hodina |
| Informácie o VOC | 1 g/l |
| Počet vrstiev | 2 |
| Maximálna teplota aplikácie | 30 °C |
| Maximálny čas schnutia nelepivý | 2 hodiny |
| Spôsob aplikácie | Štetec alebo valček |
| Minimálna aplikačná teplota | 10 °C |
| Kapacita (l) | 2,5 l |
| Odolnosť voči nečistotám | Nie je odolný voči nečistotám |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | Juneau |
| Kód produktu | 3663602593362 |

1850 + recenzí











