DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Dlažby
- Grace Sofya 59,7 x 119,7 cm 1,44 m2
Grace Sofya 59,7 x 119,7 cm 1,44 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Grace Sofya 59,7 x 119,7 cm 1,44 m23-7 dní64,03 €52,06 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Sofya Gres sú veľké, mimoriadne elegantné dlaždice v módnych odtieňoch šedej. Vzor veľmi pripomína maľované drevo a vytvára útulnú atmosféru v kuchyni, kúpeľni alebo obývačke. Použitá ušľachtilá kamenina je vysoko odolná proti oderu. Presné rezanie dlaždíc sa premieta do rýchlej a bezproblémovej montáže.
Vlastnosti a výhody
Gres Sofya 59,7 x 119,7 cm 1,44 m2 sú veľkoformátové obklady, ktoré možno použiť na dokončenie kúpeľne, kuchyne alebo obývačky. Boli vyrobené z ušľachtilej kameniny, prírodnej zmesi hornín a minerálov s vysokou odolnosťou proti oderu. Ďalšou výhodou použitého materiálu je jeho nízka nasiakavosť, takže ho môžete s úspechom použiť na zakrytie miestností vystavených striekajúcej vode. Dlaždice Sofya sa vyznačujú moderným dizajnom. Útulnú atmosféru bytu dodáva verná imitácia sivo lakovaného dreva. Produkt sa dychtivo používa v škandinávskych a rustikálnych aranžmánoch. Neutrálna farba vytvára skvelé pozadie pre výrazný nábytok alebo doplnky. V našej predajni nájdete aj ďalšie atraktívne kameninové obklady na úpravu interiéru.
- Jedinečný
- Dekoratívne
- Exkluzívny vzhľad
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 2 |
|---|---|
| Typ balenia | balenie |
| Dĺžka produktu | 1197 mm |
| Hrúbka produktu | 11 mm |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Šedá |
| Pokrytie | 1,44 m² |
| Šírka produktu | 597 mm |
| Trieda oderu podľa P.E.I | 4. trieda |
| Hmotnosť produktu | 32 kg |
| Mrazuvzdornosť | Mrazuvzdorný |
| Pokyny na starostlivosť | Impregnácia nie je potrebná |
| Oblasť použitia | Vnútri |
| Kód produktu | 5908283539062 |

1850 + recenzí









