DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Dlažby
- Gres 60 x 119,5 cm extrémne biela 1 434 m2
Gres 60 x 119,5 cm extrémne biela 1 434 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Gres 60 x 119,5 cm extrémne biela 1 434 m23-7 dní56,97 €46,31 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Gres extreme white sú keramické obklady, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou mnohých domov a bytov. Navrhnuté pre vnútorné použitie budú dobre fungovať v kuchyniach, kúpeľniach a iných miestnostiach. Biela farba dodá sviežosť a lesk každému interiéru. Porcelánová kamenina je praktický prvok, ktorý sa mimoriadne ľahko udržuje v čistote. Neabsorbuje vodu. Každá dlaždica je pravidelne dokončená.
Vlastnosti a výhody
Gres 60 x 119,5 cm extrémne biela 1 434 m3 sú keramické obklady s mnohými výhodami. V prvom rade sú praktické – nízka nasiakavosť im umožňuje použitie v kúpeľniach, kuchyniach, predsieňach a verandách. Kontakt s vodou alebo roztopeným snehom nespôsobí žiadne škody. Extrémne biela kamenina je vizuálne atraktívny produkt. Ak chcete, aby boli vaše interiéry jedinečné, predstavte si bielu kameninu, ktorá váš interiér opticky rozšíri a dodá lesk. Leštené keramické dlaždice dokonale odrážajú prirodzené a umelé svetlo, takže ich môžete použiť aj v malých miestnostiach. Porcelánová kamenina je odolná voči škodlivým účinkom vlhkosti. Okrem toho je každá doska dokončená s dôrazom na najmenší detail.
- Nízka absorpcia vody
- Opravené
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 2 |
|---|---|
| Typ balenia | balenie |
| Dĺžka produktu | 1195 mm |
| Hrúbka produktu | 9 mm |
| Pokrytie | 1,43 m² |
| Šírka produktu | 600 mm |
| Mrazuvzdornosť | Žiadna mrazuvzdornosť |
| Trieda oderu podľa P.E.I | Trieda 3 |
| Hmotnosť (kg) | 32 kg |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | biely |
| Kód produktu | 5907774307944 |

1850 + recenzí











