DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Dlažby
- Gres 60 x 119,5 cm nero gold 1 434 m2
Gres 60 x 119,5 cm nero gold 1 434 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Gres 60 x 119,5 cm nero gold 1 434 m23-7 dní49,91 €40,57 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Gres nero gold je produkt, ktorý dodá každej miestnosti luxusný vzhľad. Čierny obklad so zlatými detailmi imituje mramor, vďaka čomu sa hodí do strohých a minimalistických interiérov, hlavne kuchýň a kúpeľní. Ak chcete, aby váš byt potešil a inšpiroval už od samotného vchodu, použite v predsieni kameninu. Je odolný voči vlhkosti a vode.
Vlastnosti a výhody
Gres 60 x 119,5 cm Nero Gold 1 434 m2 je keramický obklad s mimoriadne originálnym vzhľadom. Tmavé farby so zlatými detailmi imitujú štruktúru mramoru. Táto povrchová úprava je mimoriadne módna v interiérovom dizajne a dodáva im moderný charakter. Gres nero gold je produkt, ktorý môžete umiestniť do svojho domova. Ideálne pre kúpeľne alebo kuchyne. Je odolný voči vlhkosti, takže sa nemusíte báť, že by dlažba krátko po renovácii stratila lesk a farbu. Leštené keramické dlaždice tiež dobre poslúžia ako konečná úprava vašej kancelárie alebo butiku. Charakteristickým znakom tejto kameniny je, že je rektifikovaná. To znamená, že každá dlaždica je pravidelne dokončená, čo zaručuje vzájomnú zhodu. Vďaka tomu nebude kladenie kameniny problematické.
- Nízka absorpcia vody
- Opravené
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 2 |
|---|---|
| Typ balenia | balenie |
| Dĺžka produktu | 1195 mm |
| Hrúbka produktu | 9 mm |
| Pokrytie | 1,43 m² |
| Šírka produktu | 600 mm |
| Mrazuvzdornosť | Žiadna mrazuvzdornosť |
| Trieda oderu podľa P.E.I | Trieda 3 |
| Hmotnosť (kg) | 32 kg |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | čierna |
| Kód produktu | 5907774307937 |

1850 + recenzí










