DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Dlažby
- Gres 60 x 119,5 cm pulpis grey 1,434 m2
Gres 60 x 119,5 cm pulpis grey 1,434 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Gres 60 x 119,5 cm pulpis grey 1,434 m23-7 dní64,03 €52,06 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Šedá dlažba Pulpis je produkt určený na konečnú úpravu interiéru. Ak chcete, aby vaša kuchyňa alebo kúpeľňa získala moderný a surový charakter, mali by ste venovať pozornosť tejto kamenine. Sivá farba sa bude dobre hodiť do mnohých interiérov a aranžmánov. Nízka nasiakavosť umožňuje použitie dlažby tam, kde je vystavená častému kontaktu s vodou privádzanou do domu na podrážkach.
Vlastnosti a výhody
Gres 60 x 119,5 cm dužina sivá 1 434 m5 sú keramické dlaždice na použitie vo vnútri budov. Ak je pre vás vzhľad vašich izieb rovnako dôležitý ako ich funkčnosť, venujte pozornosť tejto kamenine. Sivá farba obkladov sa bude skvele hodiť do surových a minimalistických interiérov. V moderných aranžmánoch bude skutočným vrcholom. Šedé dlaždice Pulpis sa ľahko udržiavajú v čistote. Bez ďalších prostriedkov a čistiacich prostriedkov zachováte jej pôvodný lesk a vzhľad. Nízka nasiakavosť znamená, že výrobok možno úspešne použiť na konečnú úpravu interiérov kuchýň a kúpeľní. Svetlá farba a lesk dlažby rozžiari a opticky zväčší každú miestnosť. Rektifikácia obkladov zaručuje ich pravidelnosť, čo prispeje k bezproblémovej montáži výrobku.
- Nízka absorpcia vody
- Opravené
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 2 |
|---|---|
| Typ balenia | balenie |
| Dĺžka produktu | 1195 mm |
| Hrúbka produktu | 9 mm |
| Pokrytie | 1,43 m² |
| Šírka produktu | 600 mm |
| Mrazuvzdornosť | Žiadna mrazuvzdornosť |
| Trieda oderu podľa P.E.I | Trieda 3 |
| Hmotnosť (kg) | 32 kg |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Šedá |
| Kód produktu | 5907774307968 |

1850 + recenzí











