DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
- Úvod
- Obklady a dlažby
- Dlažby
- Gres Allure 60 x 60 cm 1,08 m2
Gres Allure 60 x 60 cm 1,08 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Gres Allure 60 x 60 cm 1,08 m23-7 dní60,50 €49,19 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 3 |
|---|---|
| Typ balenia | balenie |
| Dĺžka produktu | 600 mm |
| Hrúbka produktu | 9,9 mm |
| Farba | biely |
| Pokrytie | 1,08 m² |
| Šírka produktu | 600 mm |
| Trieda oderu podľa P.E.I | 4. trieda |
| séria | Allure |
| Hmotnosť produktu | 24,4 kg |
| Mrazuvzdornosť | Mrazuvzdorný |
| Oblasť použitia | Vo vnútri aj vonku |
| Kód produktu | 8435007862207 |
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí









