DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Dlažby
- Gres Athena 61 x 61 cm bianco 1,49 m2
Gres Athena 61 x 61 cm bianco 1,49 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Gres Athena 61 x 61 cm bianco 1,49 m23-7 dní42,84 €34,83 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Kamenina Athena bianco je spoľahlivý produkt, ktorý využijete pri dokončovacích prácach. Ideálne pre vnútorné aj vonkajšie použitie. Ľahko ním pokryjete podlahu a získate estetický vzhľad celej miestnosti. Univerzálna farba zaručuje zladenie s nábytkom a inými dizajnovými prvkami. Presvedčte sa sami!
Vlastnosti a výhody
Pri renovačných prácach potrebujete spoľahlivé dokončovacie výrobky. Vizuálne atraktívna kamenina Athena 61 x 61 cm bianco 1,49 m2 urobí interiér funkčným a štýlovým zároveň. Ideálne pre domácnosti a verejné budovy. Využijete ho ako na terase, tak aj v kuchyni či kúpeľni. Glazovaná kamenina Athena bianco je mrazuvzdorná a odolná voči meniacim sa poveternostným podmienkam. Vďaka tomu vydrží dlhé roky. Saténový povlak navyše pôsobí mimoriadne elegantne. K estetickému vzhľadu prispievajú aj rektifikované hrany. Zaručujú pravidelné hrany a identické veľkosti, takže nebudete mať problém inštalovať dlažbu na podlahu. Pozrite si aj ďalšie odtiene kameniny v rozsiahlej ponuke Castorama.
- Glazované
- Mrazuvzdorný
- Rektifikované hrany
- Ľahko sa udržiava v čistote
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 4 |
|---|---|
| Typ balenia | balenie |
| Dĺžka produktu | 610 mm |
| Hrúbka produktu | 10 mm |
| Farba | Bianca |
| Pokrytie | 1,49 m² |
| Šírka produktu | 610 mm |
| Protišmyková (R) | R9 |
| Trieda oderu podľa P.E.I | 4. trieda |
| séria | Athena |
| Hmotnosť produktu | 32,3 kg |
| Mrazuvzdornosť | Mrazuvzdorný |
| Shell | Glazované |
| Pokyny na starostlivosť | Impregnácia nie je potrebná |
| Oblasť použitia | Vo vnútri aj vonku |
| Kód produktu | 8056471719110 |

1850 + recenzí











