DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Dlažby
- Gres Balmoral 60 x 60 cm čierna 1,08 m2
Gres Balmoral 60 x 60 cm čierna 1,08 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Gres Balmoral 60 x 60 cm čierna 1,08 m23-7 dní56,97 €46,31 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Kameninové obklady sú čoraz obľúbenejším prvkom dizajnu interiéru a terasy. prečo? Vďaka vysokej odolnosti proti vlhkosti a poškriabaniu dokonale odolávajú náročným podmienkam pri zachovaní príkladného vzhľadu. Čierna kolekcia uvedená v ponuke je zároveň originálnou dekoráciou, ktorá skvele poslúži vo veľkej kúpeľni alebo na priestrannej terase.
Vlastnosti a výhody
Výber dlažby do kúpeľne alebo na terasu je často rozhodnutím, ktoré vydrží dlhé roky. Preto je najlepšie vybrať materiál, ktorý je odolný voči škodlivým podmienkam, ako je prezentovaná kamenina. Jeho výhodou je dokonalá odolnosť proti vlhkosti. Materiál neabsorbuje vodu, takže ho môžete úspešne umiestniť v blízkosti sprchy alebo umývadla. Dlažba z tejto kolekcie je zároveň mrazuvzdorná, vďaka čomu je ideálna na pokládku na terasu alebo balkón. Vzhľadom k tomu, že sa výrobok vyznačuje výbornou odolnosťou voči mechanickému poškodeniu, nemusíte sa báť, že sa počas používania poškriabe alebo opotrebuje. Kameninové obklady v tejto ponuke sú dostupné v čiernej farbe. Vďaka hladkému lesklému povrchu vyzerajú skvele v akomkoľvek aranžmáne.
- Mrazuvzdornosť
- Rektifikovaná dlažba
- Ľahko sa čistí
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 3 |
|---|---|
| Typ balenia | balenie |
| Dĺžka produktu | 600 mm |
| Hrúbka produktu | 9,5 mm |
| Farba | čierna |
| Pokrytie | 1,08 m² |
| Šírka produktu | 600 mm |
| Trieda oderu podľa P.E.I | trieda 2 |
| séria | Balmoral |
| Hmotnosť produktu | 22,5 kg |
| Mrazuvzdornosť | Mrazuvzdorný |
| Pokyny na starostlivosť | Impregnácia nie je potrebná |
| Oblasť použitia | Vo vnútri aj vonku |
| Kód produktu | 8433019177258 |

1850 + recenzí









