DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Dlažby
- Gres Balmoral 60 x 60 cm strieborná 1,08 m2
Gres Balmoral 60 x 60 cm strieborná 1,08 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Gres Balmoral 60 x 60 cm strieborná 1,08 m23-7 dní56,97 €46,31 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Aké dlaždice sú najlepšie na obloženie balkónov a terás? Tieto miesta sú najviac vystavené zrážkam a iným atmosférickým javom, preto by sa mali používať prvky, ktoré sú vysoko odolné voči vlhkosti a sťaženým podmienkam, ako je mráz. Uvedené vlastnosti má v tejto ponuke prezentovaná kamenina, ktorá sa okrem praktických hodnôt vyznačuje aj atraktívnym vzhľadom.
Vlastnosti a výhody
Ak hľadáte dlaždice, ktoré budú dobre fungovať v podmienkach vysokej vlhkosti, napríklad v kúpeľni alebo na terase, prezentovaný kameninový model je vynikajúcim riešením. Okrem odolnosti voči zrážkam sa materiál vyznačuje aj výbornou životnosťou a pevnosťou aj v náročných podmienkach, ako je mráz. Dlaždice sa navyše neopotrebúvajú, takže si ich dokonalý vzhľad môžete užívať takmer po celú dobu používania. Spomínaná kamenina je rektifikovaná, takže ju s ľahkosťou a presnosťou položíte na akýkoľvek povrch. Navyše ich ľahko očistíte od všetkých druhov nečistôt pomocou vlhkej handričky so saponátom. Kameninový model v tejto ponuke je dostupný v striebornom prevedení, dokonale ladiacom s dizajnom interiéru v rôznych štýloch.
- Mrazuvzdornosť
- Rektifikovaná dlažba
- Ľahko sa čistí
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 3 |
|---|---|
| Typ balenia | balenie |
| Dĺžka produktu | 600 mm |
| Hrúbka produktu | 9,5 mm |
| Farba | Strieborná |
| Pokrytie | 1,08 m² |
| Šírka produktu | 600 mm |
| Trieda oderu podľa P.E.I | 4. trieda |
| séria | Balmoral |
| Hmotnosť produktu | 22,5 kg |
| Mrazuvzdornosť | Mrazuvzdorný |
| Pokyny na starostlivosť | Impregnácia nie je potrebná |
| Oblasť použitia | Vo vnútri aj vonku |
| Kód produktu | 8433019177234 |

1850 + recenzí











