DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Dlažby
- Gres Daring 24 x 120 cm med 1,16 m2
Gres Daring 24 x 120 cm med 1,16 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Gres Daring 24 x 120 cm med 1,16 m23-7 dní60,50 €49,19 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Gres Daring honey je produkt so zaujímavým a estetickým vzhľadom, za ktorý vďačíme digitálnej tlači. Dlažba má štruktúrovaný, saténový povrch. Môžete ich použiť na usporiadanie miestností alebo vonkajších budov. Výrobok je mrazuvzdorný. Bezpečnosť pri používaní dlažby zaisťuje protišmykový povrch. Porcelánová kamenina je vhodná pre domáce použitie a verejné miesta.
Vlastnosti a výhody
Gres Daring 24 × 120 cm med 1,16 m2 je zaujímavý produkt, ktorý za svoj zaujímavý vzhľad vďačí digitálnej tlači. Porcelánové kameninové obklady majú štruktúrovaný, saténový, béžový povrch. Vďaka nim vytvoríte rozkošné usporiadanie miestnosti. Daring honey gres môžete použiť aj v exteriéri, pretože dlažba je mrazuvzdorná. Protišmykový povrch výrobku zaisťuje bezpečnosť pri používaní. Porcelánová kamenina má štvrtú triedu odolnosti voči oderu. To znamená, že tieto talianske dlaždice môžete použiť ako doma, tak aj na verejnom mieste s bežným chodom. Produkt je súčasťou rodiny Daring, v našej ponuke sú aj ďalší jeho zástupcovia. Pozývame vás zoznámiť sa so sortimentom predajne.
- Digitálna tlač
- Kamenina
- Štrukturálny povrch
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Doska |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 4 |
| Typ balenia | Balenie |
| Dĺžka produktu | 1200 mm |
| Hrúbka produktu | 9,5 mm |
| Farebná skupina | Béžová |
| Farba | Med |
| Pokrytie | 1,16 m² |
| Šírka produktu | 240 mm |
| Protišmyková (R) | R10 |
| Trieda oderu podľa P.E.I | 4. trieda |
| séria | Odvážny |
| Hmotnosť produktu | 23,4 kg |
| Mrazuvzdornosť | Mrazuvzdorný |
| Odolnosť voči pošmyknutiu | Protišmyková |
| Pokyny na starostlivosť | Impregnácia nie je potrebná |
| Oblasť použitia | Vo vnútri aj vonku |
| Kód produktu | 8021122936208 |

1850 + recenzí











