DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Dlažby
- Gres Deco Heritage 32 x 62,5 cm čierna 1 m2
Gres Deco Heritage 32 x 62,5 cm čierna 1 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Gres Deco Heritage 32 x 62,5 cm čierna 1 m23-7 dní53,44 €43,44 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Kamenina zo série Heritage Black zaujme svojim spracovaním - je vyrobená z porcelánu so saténovou úpravou a štruktúrovaným povrchom. Skvele sa hodí ako obklad stien v reprezentatívnych miestnostiach, napríklad v obývačke alebo predsieni. Je mrazuvzdorný, preto ho s úspechom môžete použiť aj na vonkajšiu fasádu budovy.
Vlastnosti a výhody
Kamenina zo série Heritage Black je elegantná dlažba pre použitie vo vnútri alebo mimo budov - kamenina je mrazuvzdorná, takže ju môžete pokojne použiť aj na vonkajšie fasády bez obáv, že vplyvom nízkych teplôt stratí svoju funkčnosť. Je vyrobený zo španielskeho porcelánu - pôsobí mimoriadne elegantne a možno ho s úspechom umiestniť aj do reprezentačných miestností. Skvele sa hodí napríklad ako dokončovací materiál v obývačke, chodbe či kuchyni. Štruktúrovaný povrch a saténová úprava dodatočne zdobí povrch obkladu. Materiál nevyžaduje impregnáciu, čo značne uľahčuje jeho použitie. V našej ponuke nájdete aj iné keramické materiály na použitie na steny a podlahy vo vašej domácnosti.
- Štrukturálny povrch
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 5 |
|---|---|
| Typ balenia | balenie |
| Dĺžka produktu | 625 mm |
| Hrúbka produktu | 10 mm |
| Farba | čierna |
| Pokrytie | 1 m² |
| Šírka produktu | 320 mm |
| séria | Dedičstvo |
| Hmotnosť produktu | 20,77 kg |
| Mrazuvzdornosť | Mrazuvzdorný |
| Pokyny na starostlivosť | Impregnácia nie je potrebná |
| Oblasť použitia | Vo vnútri aj vonku |
| Kód produktu | 8430615068782 |

1850 + recenzí











