DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Dlažby
- Gres Deco Heritage 32 x 62,5 cm mix 1 m2
Gres Deco Heritage 32 x 62,5 cm mix 1 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Gres Deco Heritage 32 x 62,5 cm mix 1 m23-7 dní53,44 €43,44 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Chcete vo svojej izbe vytvoriť originálny povrch? Obzvlášť dekoratívny obklad, ktorým môžete povrch steny dokončiť, je kamenina zo série Heritage. Vyniká kombináciou rôznych, farebných vzorov vytvárajúcich mozaiku, vďaka ktorej máte možnosť efektne vyzdobiť danú miestnosť alebo vonkajší priestor budovy.
Vlastnosti a výhody
Gres Heritage Deco je obklad na stenu, ktorý ozdobí miestnosť a zároveň bude funkčný. Je mrazuvzdorný, takže ho môžete použiť v interiéri aj exteriéri. Dekoračný prvok vyrobený z porcelánu zaisťuje odolnosť a dokonalý vzhľad. Tento obklad môžete použiť ako dekoratívny doplnok alebo pokryť väčšiu plochu v kúpeľni, kuchyni či predsieni. Dlažba Heritage vám pomôže dať vyniknúť aj vašej terase či zimnej záhrade. Smaltovaný povrch dlaždice je odolný voči vode a nečistotám počas používania. To uľahčuje starostlivosť a udržiavanie v čistote. Pomocou tejto kameniny môžete dekoratívne upraviť akýkoľvek povrch, čím miestnosť získa elegantný a nadčasový charakter.
- Štrukturálny povrch
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 5 |
|---|---|
| Typ balenia | balenie |
| Dĺžka produktu | 625 mm |
| Hrúbka produktu | 10 mm |
| Farba | Zmiešať |
| Pokrytie | 1 m² |
| Šírka produktu | 320 mm |
| séria | Dedičstvo |
| Hmotnosť produktu | 20,77 kg |
| Mrazuvzdornosť | Mrazuvzdorný |
| Pokyny na starostlivosť | Impregnácia nie je potrebná |
| Oblasť použitia | Vo vnútri aj vonku |
| Kód produktu | 8430615068799 |

1850 + recenzí











