DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Dlažby
- Gres Elbrus 20 x 120 cm 1,22 m2
Gres Elbrus 20 x 120 cm 1,22 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Gres Elbrus 20 x 120 cm 1,22 m23-7 dní40,36 €32,81 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Gres Elbrus dodá vašej podlahe jedinečný charakter. Tieto glazované kameninové dlaždice vyrobené z keramiky upútajú pozornosť výraznými farbami a krásnym vzorom imitujúcim staré drevo. Gres spája estetické spracovanie a funkčnosť. Vďaka mrazuvzdornosti ho môžete použiť v interiéri aj exteriéri.
Vlastnosti a výhody
Gres Elbrus 20 x 120 cm 1,22 m2 je originálna a pútavá podlahová krytina. Dlaždice imitujú vzhľad starého dreva. Vďaka tomu povrch nimi pokrytý získava jedinečný charakter. Vďaka farbám a vzoru vyzerajú fantasticky v industriálnych interiéroch. Dlaždice budú tiež perfektným doplnkom k tradičnému dekoru. Kamenina zo série Elbrus je vyrobená z keramiky pokrytej glazúrou. Dlažba má matný povrch a je rektifikovaná. Navyše sú mrazuvzdorné. Vďaka tejto vlastnosti ich využijete nielen vo svojom dome či byte. Môžu byť použité aj mimo budov. Na Gres Elbrus sa vzťahuje dvojročná záruka. V sortimente našej predajne sú aj ďalšie varianty kameninových obkladov.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Doska |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 5 |
| Typ balenia | Balenie |
| Dĺžka produktu | 1200 mm |
| Hrúbka produktu | 10 mm |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Farba | Hnedá |
| Pokrytie | 1,22 m² |
| Šírka produktu | 200 mm |
| Trieda oderu podľa P.E.I | 4. trieda |
| séria | Elbrus |
| Hmotnosť produktu | 25 kg |
| Mrazuvzdornosť | Mrazuvzdorný |
| Odolnosť voči oderu | Odolný voči oderu |
| Pokyny na starostlivosť | Impregnácia nie je potrebná |
| Oblasť použitia | Vo vnútri aj vonku |
| Kód produktu | 8433019198666 |

1850 + recenzí











