DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Dlažby
- Gres Essential 60 x 120 cm zlatá 1,44 m2
Gres Essential 60 x 120 cm zlatá 1,44 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Gres Essential 60 x 120 cm zlatá 1,44 m23-7 dní46,37 €37,70 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Ak chcete, aby váš balkón, terasa alebo schody pred budovou vyzerali jedinečne, vyberte si kameninu Essential. Ide o vysoko kvalitný produkt, ktorý môžete použiť aj mimo budovy. Je mrazuvzdorná, takže sa jej nepoškodí ani tuhá zima. Vďaka veľkej ploche obkladačiek ich rýchlo umiestnite na vami zvolené miesto.
Vlastnosti a výhody
Gres Essential 60 x 120 cm zlatá 1,44 m2 je produkt, ktorý Vám umožní esteticky a efektne dokončiť Vašu terasu, balkón alebo vstup do budovy. Pozoruhodný je jedinečný vzhľad dlaždíc, vďaka ktorému povrch zapôsobí na každého, kto ho uvidí. Veľkou výhodou tohto modelu je jeho mrazuvzdornosť. To znamená, že sa na jeseň a v zime nepoškodí. Gres Essential je odolný voči oderu, takže si zachováva svoj jedinečný vzhľad po mnoho rokov. Pokládka dlaždíc série Essential na vybraný povrch by vám nemala zabrať veľa času. Je to vďaka veľkým rozmerom, vďaka ktorým je montáž rýchla. V ponuke Castorama sú aj všetky prvky potrebné pri upevňovaní kameniny.
- Glazovaná kamenina
- Mrazuvzdorný
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Doska |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 2 |
| Typ balenia | Balenie |
| Dĺžka produktu | 1200 mm |
| Hrúbka produktu | 8 mm |
| Farebná skupina | Krémová |
| Farba | Zlatý |
| Pokrytie | 1,44 m² |
| Šírka produktu | 600 mm |
| séria | Nevyhnutné |
| Hmotnosť produktu | 27,7 kg |
| Mrazuvzdornosť | Mrazuvzdorný |
| Odolnosť voči oderu | Odolný voči oderu |
| Pokyny na starostlivosť | Impregnácia nie je potrebná |
| Oblasť použitia | Vo vnútri aj vonku |
| Kód produktu | 8429991567859 |

1850 + recenzí











