DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Dlažby
- Gres Etienne 60 x 60 cm sivá 1,08 m2
Gres Etienne 60 x 60 cm sivá 1,08 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Gres Etienne 60 x 60 cm sivá 1,08 m23-7 dní42,84 €34,83 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Sivá kamenina Etienne je výrobok s matným povrchom. Môže byť použitý vo vnútri aj mimo budov. Tieto dlaždice dokonale imitujú betón. Rektifikované hrany umožňujú úzky spoj. Gres je odolný a estetický výrobok. Bude perfektne fungovať na mnohých miestach, vrátane moderných aranžmánov.
Vlastnosti a výhody
Dlažba Etienne 60 x 60 cm šedá 1,08 m2 sa dá použiť vo vnútri aj mimo budov. Vhodné na estetickú povrchovú úpravu. Na výrobu tohto produktu zo série Etienne bola použitá kamenina. Tento materiál zaručuje vysokú pevnosť a odolnosť. Sivá kamenina Etienne imituje sivý betón. Bude teda zaujímavým doplnkom do moderne zariadených interiérov. Matný povrch zdôrazňuje jeho estetický vzhľad. Tento výrobok má upravené hrany. Môžete naň teda použiť úzke škáry. Budú estetickým a praktickým riešením na akomkoľvek mieste. Sortiment predajní Castorama zahŕňa veľký výber dostupných dokončovacích materiálov. Vyberte si ich vzhľad, veľkosť a farbu podľa svojich potrieb.
- Matný povrch
- Opravené
- Imitácia betónu
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 3 |
|---|---|
| Typ balenia | balenie |
| Dĺžka produktu | 600 mm |
| Hrúbka produktu | 10 mm |
| Farba | Šedá |
| Pokrytie | 1,08 m² |
| Šírka produktu | 600 mm |
| Protišmyková (R) | R10 |
| séria | Etienne |
| Kód produktu | 8435592001111 |

1850 + recenzí








