DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Dlažby
- Gres Hex 26,5 x 51 cm čierna 0,95 m2
Gres Hex 26,5 x 51 cm čierna 0,95 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Gres Hex 26,5 x 51 cm čierna 0,95 m23-7 dní67,56 €54,93 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Gres Hex black sú dlaždice s mimoriadne zaujímavým dizajnom. Ak hľadáte jedinečný spôsob, ako dokončiť miestnosť, siahnite po tomto produkte. Ide o univerzálne dlaždice, ktoré môžete položiť na podlahu alebo stenu. Porcelánová kamenina je odolná voči mrazu a oderu, preto je vhodná na použitie v interiéri aj exteriéri. Môžete ho použiť na konečnú úpravu povrchu rodinného domu alebo verejného priestoru.
Vlastnosti a výhody
Gres Hex 26,5 × 51 cm čierna 0,95 m2 sú unikátne a mimoriadne zaujímavé obklady. Vďaka nim môžete svoje izby dokončiť jedinečným spôsobom. Kamenina Black Hex má matný, štruktúrovaný povrch. Tento univerzálny prípravok môžete použiť na steny alebo podlahy. Dlažba je mrazuvzdorná, takže ju môžete použiť v interiéri aj exteriéri – v oboch prípadoch budú fungovať perfektne. Nami ponúkané porcelánové dlaždice majú štvrtú triedu odolnosti proti oderu. To znamená, že ho môžete použiť ako v rodinných domoch a bytoch, tak aj na verejných miestach so strednou premávkou. Produkt je súčasťou kolekcie Hex, v našej ponuke je aj biely variant obkladov s identickým dizajnom.
- Mrazuvzdorný
- Univerzálny (na stenu a podlahu)
- Štrukturálny povrch
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Doska |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 7 |
| Typ balenia | Balenie |
| Dĺžka produktu | 510 mm |
| Hrúbka produktu | 10 mm |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | čierna |
| Pokrytie | 0,95 m² |
| Šírka produktu | 265 mm |
| Protišmyková (R) | R9 |
| Trieda oderu podľa P.E.I | Trieda 3 |
| séria | Hex |
| Hmotnosť produktu | 9,5 kg |
| Mrazuvzdornosť | Mrazuvzdorný |
| Pokyny na starostlivosť | Impregnácia nie je potrebná |
| Oblasť použitia | Vo vnútri aj vonku |
| Kód produktu | 8431784115512 |

1850 + recenzí









