DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Dlažby
- Gres Hex 26,5 x 51 cm sneh 0,95 m2
Gres Hex 26,5 x 51 cm sneh 0,95 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Gres Hex 26,5 x 51 cm sneh 0,95 m23-7 dní53,44 €43,44 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Sneh Gres Hex je univerzálny produkt. Dlaždice môžete umiestniť na stenu alebo podlahu. Produkt môžete používať v domácich miestnostiach alebo na verejných miestach so strednou prevádzkou. Kameninu môžete použiť v interiéri aj exteriéri – dlažba je mrazuvzdorná. S prezentovaným produktom vytvoríte jedinečné interiérové aranžmány.
Vlastnosti a výhody
Gres Hex snow sú zaujímavé a netradičné dlaždice, ktoré vám umožnia vytvárať pútavé a zaujímavé aranžmány miestnosti. Dlaždice sú bielej farby a majú matný povrch. Porcelánová kamenina je univerzálny výrobok. Môžete ho použiť na steny aj podlahy. Gres Hex 26,5 × 51 cm sneh 0,95 m2 má štvrtú triedu oteruvzdornosti. To znamená, že ho môžete používať doma, v kancelárii a na verejných miestach s typickou premávkou. Dlaždice môžu zdobiť interiér budov alebo ich vonkajšie časti. Predložená kamenina je odolná voči škodlivým účinkom mrazu. Produkt je súčasťou kolekcie Hex. V našej ponuke nájdete aj ďalšie varianty obkladov z tejto série. Ak hľadáte jedinečné materiály pre interiérový dizajn, pozrite si prosím sortiment predajne Castorama.
- Mrazuvzdorný
- Univerzálny (na stenu a podlahu)
- Štrukturálny povrch
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Doska |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 7 |
| Typ balenia | Balenie |
| Dĺžka produktu | 510 mm |
| Hrúbka produktu | 10 mm |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | biely |
| Pokrytie | 0,95 m² |
| Šírka produktu | 265 mm |
| Protišmyková (R) | R9 |
| Trieda oderu podľa P.E.I | 4. trieda |
| séria | Hex |
| Hmotnosť produktu | 19,5 kg |
| Mrazuvzdornosť | Mrazuvzdorný |
| Pokyny na starostlivosť | Impregnácia nie je potrebná |
| Oblasť použitia | Vo vnútri aj vonku |
| Kód produktu | 8431784115550 |

1850 + recenzí











