DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Dlažby
- Gres Inwood 15 x 100 cm karamel 1,23 m2
Gres Inwood 15 x 100 cm karamel 1,23 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Gres Inwood 15 x 100 cm karamel 1,23 m23-7 dní60,50 €49,19 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Prezentovaná kameninová dlažba zaujme vzorom, ktorý veľmi pripomína dosku z prírodného dreva. Je ideálny pre izby zariadené v prírodnom štýle. Je karamelovej farby. Môžete ho použiť v kúpeľni, kuchyni a dokonca aj vonku. Je vysoko odolný voči škodlivým vplyvom poveternostných podmienok.
Vlastnosti a výhody
Prezentovaná kameninová dlažba osloví ľudí, ktorí oceňujú prírodný štýl interiérového dizajnu. Svojím vzhľadom pripomína skutočné drevo, čo ešte umocňuje fakt, že je karamelovej farby. Úspešne ho môžete použiť na dokončenie kúpeľne, kuchyne alebo predsiene. Môžete ho použiť aj mimo domu, napríklad na terase alebo v altánku. Tento výrobok je vysoko odolný voči mrazu a iným škodlivým poveternostným vplyvom. Dlaždica je rezaná v tvare úzkeho obdĺžnika, čo ešte viac umocňuje dojem, že je vyrobená z prírodného dreva. V našej širokej ponuke predajní nájdete aj iné farby kameniny z tejto kolekcie. Dostupné sú aj štandardné obklady, z ktorých si jednoducho vyberiete tú, ktorá najviac vyhovuje vášmu vkusu.
- Možno použiť v interiéri aj exteriéri
- Protišmykové vlastnosti
- Digitálna potlač imituje prírodnú dosku
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 8 |
|---|---|
| Typ balenia | balenie |
| Dĺžka produktu | 1000 mm |
| Hrúbka produktu | 11 mm |
| Farba | Karamel |
| Pokrytie | 1,23 m² |
| Šírka produktu | 150 mm |
| Protišmyková (R) | R10 |
| Trieda oderu podľa P.E.I | Trieda 5 |
| séria | Inwood |
| Hmotnosť produktu | 26,38 kg |
| Mrazuvzdornosť | Mrazuvzdorný |
| Pokyny na starostlivosť | Impregnácia nie je potrebná |
| Oblasť použitia | Vo vnútri aj vonku |
| Kód produktu | 8021122921099 |

1850 + recenzí











