DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
- Úvod
- Obklady a dlažby
- Dlažby
- Gres Kaparis 59,7 x 119,7 cm kvet 1,43 m2
Gres Kaparis 59,7 x 119,7 cm kvet 1,43 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Gres Kaparis 59,7 x 119,7 cm kvet 1,43 m23-7 dní67,56 €54,93 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Obklad na stenu |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 2 |
| Typ balenia | Pár |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Dĺžka produktu | 1195 mm |
| Hrúbka produktu | 9,5 mm |
| Farebná skupina | Viacfarebné |
| Farba | biela béžová modrá |
| Pokrytie | 0,71 m² |
| Veľkosť | Veľký |
| Šírka produktu | 597 mm |
| Trieda oderu podľa P.E.I | Trieda 2 - aplikácie na steny, podlahy v kúpeľniach v bytoch a chôdzu v obuvi s mäkkou podrážkou |
| Štandardné | Žiadna trieda protišmykovosti |
| Vhodný typ podlahy | Tvrdé vnútorné podlahy |
| séria | KAPARIS |
| Typ predajnej jednotky | Balenie |
| Informácie o bezpečnom používaní dlaždíc | Akákoľvek miestnosť, vrátane vlhkých miestností |
| Hmotnosť produktu | 16 kg |
| Mrazuvzdornosť | Mrazuvzdorný |
| Názov/číslo modelu | KVET KAPARIŠKA |
| Odolnosť voči pošmyknutiu | Protišmykové |
| Odolnosť voči oderu | Odolný voči oderu |
| Odolnosť voči vysokej teplote | Odolný voči vysokým teplotám |
| Odolnosť proti poškriabaniu | Žiadna odolnosť proti poškriabaniu |
| Vhodný povrch | Stena |
| Shell | Glazované |
| Typ spracovania | Monoporóza |
| Oblasť použitia | Vo vnútri aj vonku |
| Kód produktu | 5908283539291 |
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí









