DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Dlažby
- Gres Luna 60 x 120 cm sivý lappato 2,16 m2
Gres Luna 60 x 120 cm sivý lappato 2,16 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Gres Luna 60 x 120 cm sivý lappato 2,16 m23-7 dní56,97 €46,31 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Šedá lappato dlažba Luna je dokonalým spôsobom ako dokončiť podlahu v intenzívne využívanej miestnosti, ako aj na terase či balkóne. Čiastočne matný povrch účinne minimalizuje riziko pošmyknutia na mokrej podlahe. Vysoká odolnosť proti oderu znamená, že kamenina si dlho zachováva svoj skvelý vzhľad.
Vlastnosti a výhody
Hľadáte vysokopevnostný dokončovací materiál? Kamenina Luna 120 x 60 cm šedá lappato 2,16 m2 splní vaše očakávania. Vyznačuje sa vysokou tvrdosťou, ktorá sťažuje poškriabanie (trieda oderu IV). Preto ho môžete úspešne použiť v silne zaťažených miestnostiach v obytných a verejných budovách, ako aj v exteriéri. Povrchová úprava lappato minimalizuje riziko pošmyknutia – tento typ dlaždíc by mal byť umiestnený tam, kde je ľahké postriekať podlahu. Šedá dlažba lappato Luna sa dokonale hodí do moderných, industriálnych interiérov, pretože dokonale imituje betón. Na produkt sa vzťahuje dvojročná záruka a je dostupný aj v iných farbách.
- Jedinečný
- Dekoratívne
- Exkluzívny vzhľad
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Doska |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 3 |
| Typ balenia | Balenie |
| Dĺžka produktu | 1200 mm |
| Hrúbka produktu | 9 mm |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Šedá |
| Pokrytie | 2,16 m² |
| Šírka produktu | 600 mm |
| Trieda oderu podľa P.E.I | Trieda 3 |
| Hmotnosť produktu | 48 kg |
| Mrazuvzdornosť | Mrazuvzdorný |
| Odolnosť voči pošmyknutiu | Protišmykové |
| Odolnosť voči oderu | Odolný voči oderu |
| Pokyny na starostlivosť | Impregnácia nie je potrebná |
| Oblasť použitia | Vo vnútri aj vonku |
| Kód produktu | 5908283539130 |

1850 + recenzí









