DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Dlažby
- Gres Oasis Aquamarine 28,5 x 33 cm 1 m2
Gres Oasis Aquamarine 28,5 x 33 cm 1 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Gres Oasis Aquamarine 28,5 x 33 cm 1 m23-7 dní64,03 €52,06 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Gres Oasis Aquamarine sú neštandardné dlaždice v tvare šesťuholníka so zaujímavým odtieňom, hladkým povrchom a matným povrchom. Produkt má univerzálne použitie. Je mrazuvzdorný, takže ho môžete inštalovať aj mimo budovy. Dlaždice ľahko udržíte v čistote. K dispozícii sú rôzne varianty kameniny z tejto série.
Vlastnosti a výhody
Gres Oasis Aquamarine 28,5 x 33 cm 1 m2 sú dlaždice v tvare šesťuholníka. Výrobok má matný povrch a hladký povrch. Dlaždice sú široko používané. Je to možné okrem iného aj preto, že sú mrazuvzdorné. Preto sú vhodné na vnútorné aj vonkajšie použitie. Dlaždice majú tretiu triedu oteruvzdornosti, čo znamená, že ich môžete inštalovať na miesta so strednou premávkou chodcov. Produkt vám nebude robiť problémy s udržiavaním čistoty. Gres Oasis Aquamarine je súčasťou rodiny Oasis. V našej ponuke nájdete aj ďalšie obklady z tejto série, ktoré v kombinácii s prezentovaným produktom umožnia vytvárať originálne kompozície a jedinečným spôsobom vyzdobiť interiér.
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 14 |
|---|---|
| Typ balenia | balenie |
| Dĺžka produktu | 330 mm |
| Hrúbka produktu | 9 mm |
| Farba | Akvamarín |
| Pokrytie | 1 m² |
| Šírka produktu | 285 mm |
| Protišmyková (R) | R9 |
| Trieda oderu podľa P.E.I | Trieda 3 |
| séria | Oáza |
| Hmotnosť produktu | 19,1 kg |
| Mrazuvzdornosť | Mrazuvzdorný |
| Oblasť použitia | Vo vnútri aj vonku |
| Kód produktu | 8431784122022 |

1850 + recenzí











